Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szerethetek? Miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerethetek? Miért a külső fontosabb nekem mint a belső?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. volt egy srác akibe nagyon szerelmes voltam, azonban sosem volt köztünk semmi...gondoltam összejövök egy másik fiuval..hátha eltudom felejteni..de nem sikerült, mert mindig rá gondoltam..most azonban tudomásomra jutott, hogy az a srác akivel már egyszer jártam még mindig szeret engem..szerintetek megpróbáljam még egyszer vele? hátha most tovább leszünk együtt? és végre beleszeretek? hogy tudnám elérni, hogy ne csak a külső legyen számomra fontos? és hogy a belső tulajdonságai alapján beleszeressek valakibe? hiszen hiába futok egy olyan fiu után aki külsője alapján tetszik nekem, de az érzelmeimet sosem fogja viszonozni. nem? segítsetek lécci.
2010. jún. 1. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Felejtsd el és keress olyan embert aki külsőleg és belsőleg is tetszik.

A külső fontos, ezen nem lehet változtatni.

2010. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is keress olyat aki külsőre és belsőre is bejön neked.

Külső megfog, belső megtart.

2010. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a külső megfog,a belső megtart..ez sajnos így van
2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!