Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egyedul maradok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyedul maradok?

Figyelt kérdés
5.eves kapcsolatom van/volt. Nagyon megromlott a viszonyunk tul sok a veszekedes,vita , feltekenykedes. Ugy dontottunk tartunk egy het szunetet hogy tisztan lassuk a dolgokat mert nem nagyon tudunk düllőre jutni. A hetkoznapjaim egesz jol telnek mert wgy boltban dolgozom igy elterelodik nagyjabol a figyelmem. Hetvegen pedig egyedul erzem magam. A velem egykorú baratnoimnek szinte mar mindnek van babaja, komoly parkapcsolata igy egyedul erzem magam. Nem tudom mit tegyek. Mar felek elolre a holnapi naptol is. Ti mit tennetek ebben a helyzetben?
2017. nov. 24. 17:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolso! Ugyan ezt szoktam mondani mindig hogy en sem leszek mar fiatalabb. :/ :)

Es igen ugyan ezeket a kerdeseket is teszem fel magamnak hogy igy akarom e leelni az eletem valamint milesz 5-10 ev mulva ha mar most itt tartunk. Tudom en is hogy rosz meg nem ezt akarom de annyira nehez mert szeretem :(

2017. nov. 24. 21:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Igen azt megértem meg azt is hogy a szerelem vak vagy csak megszoktad már. :/


Tudod mit mondok, ha közel laktok egymáshoz és ez bármilyen szürreálisan hhangzik ha tudsz menj tőle lehető legtávolabb költözz el legalábbis egy időre, akár a sráccal majd ha hajlik rá.


Ebből az egészből a te elhatározásod hiányzik még.


Egy kapcsolat felbomlásának van egy gyászidőszaka amit az ember érzelmileg próbál feldolgozni egyénenként változó de ez örökké kitolódik ha nem tudsz tőle megszabadulni.


Valószínű hogy a hely ahol élsz egy érzelmi csapdába zárt mindenfele emlékek közös barátok


Neked kell eldöntened hogy szakítasz e vele vagy sem.


Amint említetted lenne más aki normáisabban áll hozzád meg kéne próbálnod ebből kitörni.


Én csak bíztatni tudlak ne alázd meg magad és ne tedd tönkre magad egy ilyen érzéketlen ember miatt.


És amikor azt mondja hogy szeret és nincs mögötte tenniakarás változás akkor sajnos nem fedi a valóságot.


Szökj meg a börtönödből egy új színes és csodálatos élet várhat ne ítéld magad életfogytig egy ilyen gyerekes felnőni nem tudó kihasználó ember mellett.


Neked szeretetre van szükséged új impluzusokra szeretetteli szeretkezésekre világlátásra.


Remélem tudtam adni néhány ötletet.


Kívánom hogy jól dönts még ha elsőre nehéz is.


Gondolj arra hogy lehet egy szép életed egy megbízható szerető párod/férjed szép családod is még nem késő.

2017. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Valahogy nehéz ezen az oldalon komolyan venni a problémádat így, hogy 22 éves vagy. Tudod miért? Mert te ennek az egy hétnek be vagy rinyálva 5 év után az amúgy is romhalmaz kapcsolatodban. Eközben meg tucatjával vannak itt olyanok akik 22 éves korukra az összes napjukat egyedül töltötték, sőt még egy ölelést sem kaptak soha. Nem is értem, hogy minek írtad ezt ki ide.
2017. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!