Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitségre lenne szükségem.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitségre lenne szükségem.1 hónapja szakitottunk barátnőmmel. Közösen döntöttünk de azóta naprol napra egyre jobban hiányzik. Most jöttem rá hogy mennyire szeretem. Mit tehetnék h ujra egymáséi lehessünk?

Figyelt kérdés
tudom hogy ha nemteszek meg mindent akkor örökké bánni fogom hogy nem tettem meg mindent.
2010. máj. 31. 20:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
De ne már! Ha szereted, akkor nincs olyan, hogy feladod! Nem beszéltél vele? Beszéljétek meg.
2010. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nemakar velem beszélni se.látni se. azért hogy nehogy kibéküljünk. telefonon meg szóhoz sejutok, elmondja a magáét aztán lerak. else tudom képzelni h mit csináljak vagymondjak.
2010. jún. 4. 12:19
 13/13 anonim válasza:
Menj el hozzá! Mondd meg neki, hogy ha azért beengedett, hogy lefeküdjetek, akkor neked ahhoz is van jogod, hogy elmondhasd azt, amit szeretnél, függetlenül attól, hogy ő hogy dönt. Ha elmondtál neki mindent, és még utána sem szeretne már semmit, akkor sajnálom :( Új szerelemmel elfelejtesz mindent. Tudom h sz*r duma, de 100%-ig igaz, nekem 2 hónap alatt sikerült kimásznom a gödörből egy 3 éves kapcsolat után(megjegyzem, a srác rakott ki...-.-). De még 1x: 1 próbát megér.
2010. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!