Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitségre lenne szükségem.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitségre lenne szükségem.1 hónapja szakitottunk barátnőmmel. Közösen döntöttünk de azóta naprol napra egyre jobban hiányzik. Most jöttem rá hogy mennyire szeretem. Mit tehetnék h ujra egymáséi lehessünk?

Figyelt kérdés
tudom hogy ha nemteszek meg mindent akkor örökké bánni fogom hogy nem tettem meg mindent.
2010. máj. 31. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2010. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha még nincs fiúja akkor próbálj vele újra összejönni,de ha már mással jár akkor szerintem ne tedd tönkre.

Próbáld meg,vagy sikerül vagy nem,de ha meg sem próbálod akkopr esélyed sincs.

2010. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérj tőle még egy esélyt lehet idő közben ő is rájött jobb neki veled mint nélküled.Sok sikert!
2010. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egy reggli durva veszekedés végett szakitottunk.(nemtudom mi volt a veszekedés tárgya) azóta beszéltünk sokszor, és összejárunk szexelni is de nemtudom mit tehetnék, mondhatnék hogy ujra összejöjjünk. érzem h szeret még. aludtunk azóta együtt és közben simogat becézget..
2010. máj. 31. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Ööööö...nem vagytok együtt de azért még d*gtok meg minden?!Akkor hol itt a baj?
2010. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
háát a baj az lenne hogy én többre vágyok.egyre távolodunk 1mástol. van pár lehetőségem ha csak dugni akarnék. de én őt akarom!egyszerűen elolvadok ha mosolyog. szeretem. és szeretnék a szerelmemmel lenni.nemtudom leirni amit érzek. kikészit a gondolat h elvesztem..
2010. máj. 31. 21:10
 7/13 A kérdező kommentje:
és kértem már párszor még 1 esélyt. mindig semmiségek miatt veszünk össze.
2010. máj. 31. 21:13
 8/13 Tőkésréce ***** válasza:
szerintem külső okok lehetnek az apró veszekedéseitek tárgya. ha szeretitek egymást, mégis vannak gondok, másképp kellene kezelnetek, mintsem egymáson levezetni. probléma kulcsa biztosan nem ti vagytok. lehetne példának okáért anyagi gond, ami tudatalatt frusztrációt vált ki. persze 1000 más dolog is lehet, csak mondtam egy példát. próbáljatok rájönni, miért szakadhat el olykor a húr, mi lehet az oka. rájöttök és megbeszélitek. esetleg, hogy min kell változtatni, mire kell odafigyelni. jah, és egymás előtt ne titkolózzatok tabunak számító kellemetlenségeken sem, közösen kell választ találnotok.
2010. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na sikerült összejönni vele újra ?
2010. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnos nemjutottam semmire. nemtudok mit tenni.ennyi.feladom. és majd bánom örökké...
2010. jún. 4. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!