Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátom és én voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom és én voltam neki az első, ez ugyanugy megmarad benne, mint a lányoknál?

Figyelt kérdés
És az miért volt h alig merte elmondani h ő még szüz.Kb 2 honap után mondta meg. Lehet attol félt hogy szakitok vele? meg azt is féltve mondta el h ö román állampolgár..nem értem..
2008. okt. 23. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, mégsem maradt meg bennem maradandóan az elsőnek az emléke.

Szerintem azért nem merte elmondani, mert úgy gondolhatta, hogy sok lány az olyan férfiakat részesiti előnyben, akik már nem bizonytalanok az ágyban. Irásodból kiderül, hogy téged ez egyáltalán nem zavar, és ez igy van rendjén.

2008. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbb emberben benne marad az első emlék. Persze ahhoz megfelelő környezet és hangulat is kellene. Mondjuk akit az elsőnél megerőszakolnak az tuti elfelejti vagy épp ellenkezőleg. Nekem a barátom volt az első mindenben, és még mindig emlékszek rájuk. Egyénfüggő. Van aki emlékszik rá, ha nem is teljesen akkor csak kis foszlányokra.
2008. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen engem egyáltalán nem zavart csak kicsit furcsáltam mert elöször volt szüz barátom de jol kezeltük a helyzetet ...:) köszönöm a válaszokat
2008. okt. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!