Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van, hogy a fiúkban...

Miért van, hogy a fiúkban kevésbé vagy egyáltalán nem marad meg az első szex élménye a lányoknál meg annál inkább?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik egyszerűbb (bár ha nem áll fel...), és nem is lehet fájdalmas. Tudtommal. Meg szerintem egy női testen több szexi rész van, mint egy férfién, így többet is kell megmutatnia.
2010. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a pasik érzéketlen, bunkó állatok.. kb. ennyi a magyarázat..
2010. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az alakult ki a köztudatban, sztem jogosan, hogy a női szüzesség sokkal értékesebb.
2010. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányt jobban megviseli lelkileg az első alkalom, mint egy fiút.
2010. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megviseli?? engem nem viselt meg.. akkor viseli meg, h amég gyerekként szexel, 13-14-15 évesen..
2010. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát én majdnem 16 voltam nagyon szerelmes voltam a srácba

de miután megvolt a srác köddé is vált

szal nagyon megutáltam mai napig néha még rám ír meg bókol de hát köpök a fejére

valahogy nem ragadott el engem a szüzzeség elvesztés nem maradtam bennem egyáltalán sőt nem is szeretek rá visszagondolni annyira pocsék volt a pali az ágyba

2010. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!