Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztattak már arra titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztattak már arra titeket, hogy csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki tudja, hogy olyan férfi tetszik, akinek van párja.

Szerinte ki kéne használnom minden lehetőséget, amíg fiatal vagyok, és annyit szexelni amennyit csak tudok.


Értem, hogy mit akar mondani, és igaza van, most vagyok fiatal, és fiatalabb nem leszek, csak öregebb, de nem túlzás ez picit?


Próbáltak már meggyőzni titeket hasonlóképpen? Mi a véleményetek erről az álláspontról?


2017. nov. 4. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ismerősök, kollégák. Mondhatni, drukkolnak, hogy megtörténjen.
2017. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok biztattak akik saját maguk is rommá csalták a párjaikat, de ahogy elnéztem nem tűntek boldognak a töménytelen bújkálós szextől, inkább csak kiégtek.
2017. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen de olyan személy mondta aki maga sem tudott meglenni egy kapcsolatban vagyis az együttélés neki nem ment a másik féllel.Az az igazssag hogy pont olyan személyek mondjàk àltalàban akik nem hűségesek a màsikhoz.
2017. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Csaltam én őket magamtól is. Nem kellett biztatnia senkinek.
2017. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Heh, igen.

Az egyik esetben egy nő ismerősöm buzdított arra, hogy próbáljam ki egy másik férfi ismerősöm. (a háttér: a nő nem ismeri a férfit, a párom sem, jóformán csak a munkahelyemre szokott bejönni és elbeszélgetünk amikor én ott vagyok) Nekem ez elég abszurd volt, mert

1. a férfivel nincs közöttünk semmi kölcsönös szimpátián kívül.

2. Én kapcsolatban vagyok

3. Már 1x voltam szerelmes (testileg mindenképp) egy másik emberbe, de azon is túlléptem, mert ennyire szeretem és akarom a párom.

2017. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lelkiismereted mit mond? Arra hallgass, ne a barátodra, aki nem fogja helyetted átélni a gerinctelen lépések miatti szégyen- és önmarcangolás érzését. Ha megteszed - arra hivatkozással, hogy fiatal vagy és kell a tapasztalat - lelked rajta, de tudd, hogy nem ettől leszel értettebb és több emberileg, sőt, lehet, tompítod magad annyira egy ilyen lépéssel, hogy legközelebb már gondolkodni sem fogsz, csak belecsúszol.
2017. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megcsalásra szerintem nem buzdított senki, de exem (akkor még barátom, értelemszerűen :D) legjobb barátja elkezdte feltűnően duruzsolni a fülembe közös programok alkalmával (persze csak olyankor, ha ketten maradtunk valahol, mert például a többiek kimentek cigizni, társaság előtt nem csinálta), hogy nem illünk össze és jobbat érdemlek Ádámnál, ill. elkezdte szidni mindenféle passzív-agresszív megjegyzésekkel. Közben meg folyamatosan elkezdte keresni a társaságom és elég kétértelműen kezdett el velem viselkedni, persze az állítólagos legjob barátja háta mögött.


Előtte semmi bajom nem volt a sráccal, de amikor ezt elkezdte, az azért elég hamar feltűnt és hát ezek után nem voltam rá többet kíváncsi, egy ilyen megszólalásnál elküldtem a búsba és elmondtam exemnek is, mi történt. Neki is feltűnt egyébként, sőt, állítólag többször nyomult a srác ilyen módon más haverok barátnőire.. Ezek után ők sem maradtak nagy barátságban (mi pedig jóval később mentünk szét, más okok miatt). Szerintem tisztességes ember nem buzdít ilyesmire, megcsalásra pedig pláne.

2017. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nemigen beszélek senkivel a szexuális életemről párkapcsolati dolgokról meg ritkán és csak komoly emberekkel.

Szóval el is hajtanám ha valaki ilyen ötlettel állna elő.

Azt is aki saját magát ajánlja e célból.

A sexnek meg nincs sok köze az életkorhoz

2017. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztatnak? Tudod, kibicnek, semmi sem drága:)
2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!