Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibővítve ezt a sztorit, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibővítve ezt a sztorit, mi a véleményed? Szerinted?

Figyelt kérdés

Feltettem egyszer a kérdést,de lenne ebből eredően még egy,ehhez el kell olvasni a többit is.Előre köszi.


Adott egy olyan helyzet,hogy: Van egy pasi,aki nagyon szerelmes a barátnőjébe. Bármit kér megadja neki. Kerül az pénzbe,vagy akár sima kérés. Mindig a kedvében akar járni,mindig ő hívja/keresi. Állandóan a nyakán lóg,ha együtt vannak. Puszilgatja,smárolni akar vele stb.

Nagyon komoly tervei vannak a lánnyal.

Bármiféle szakítás merül fel bármelyik részről,mindig visszakönyörgi magát.

De! A lány rideg. Egyszóval nem akarja úgy viszonozni annyira a csókokat. Puszit inkább ad,de azt se viszi túlzásba. Örül az ajándékoknak,amit szinte nap mint nap,de legalább heti szinten kap, de nem várja el.

Néha a csajnak már nyűg a pasival beszélni,vagy egyáltalán csak találkozni.

A pasi mondogatja a csajnak,hogy nem érzi a szeretetét,úgy érzi nem akar vele lenni.

De a csaj mégis vele van. Gondolkodik a szakításon,de mégsem tudja ott hagyni ezt a fiút ő sem.:(

Kapcsolat időtartamáról annyit,hogy jóval több mint 1év.


Tehát,ha a pasi nem jár bulizni,nem iszik..nem vágyik társaságra,akkor nem fog olyasmiért szakítani később a csajjal,hogy nem élte ki magát? Mert járkált bulizni régebben,de már nem,és nem is akar.

És azt mondja a csajnak,hogy mindenképpen vele szeretné leélni az életét.


Vélemény?


2010. máj. 30. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj csak megszokásból van a pasival,mert hiányozna neki a sok ajándék meg,hogy valaki körbe rajongja. A pasi meg túlzásba viszi,én se járnék olyan sráccal,aki állandóan rajtam lóg,és ajándékokkal halmoz el.

Szerintem a pasinak kéne megváltozni.

2010. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ezt a pasi azért csinálja,mert annyira szerelmes?

Tényleg komolyan gondolja az együttélést?

Amúgy voltak erre utaló dolgok,mert vásárolni vitte a csajt,vagyis kiválasztani a későbbiekre pár cuccot.

Amúgy 18éves.

2010. máj. 30. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen cuccot? Egyébként Te vagy a csaj?
2010. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kor jo lett volna..


hasonloan voltam mint a srác..csak lányban..

31honapon át egy pasi létezett az életemben..mindenröl lemondtam és otthagytam miatt..rengeteg dolgot megteremtettem neki még sem voltam elég jo..

az utobbi idöben hiányoztak a barátok a buli a család meg minden ..elkzedtem tombolni hivott a buli hangja..és félre is léptem..most szingliként nagyon nehéz találni egy pasit :(..de hátha rám talál majd

a tanulság és a tanácsom az..hogy együtt is elmehettek bárhova..ha nem akar cipeld magaddal..el kell hogy engedje magát..másképp tönkre megy a kapcsolat,..egymásra untok és vége lesz..legyen változatos a mindennapok és mindenek felett ha egyszer vagy kétszer többször is ugy érzed nélküle vagy ö nélküled menne szorakozni bizzatok egymásban..mert akit szeretsz azt nem csalod meg:)


22/L

2010. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,én vagyok.

De akkor a pasi totál szerelmes? Vagy miért csinálja ezt?

Az tuti,hogy nem azért,mert nem találna mást,mert azt magától mondja,hogy ha akarna találhatna,de neki nem kell más.

Ja,meg akkor így a szexért sem lehet a csajjal,ugye?

Őszinte szerelem ez?

2010. máj. 30. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl hosszú, írd le röviden, fene se akarja elolvasni.
2010. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kellene egy kis idő, hogy átgondold a kapcsolatot, addig ő is kibulizhatná magát.
2010. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ő egyáltalán nem akar bulizni.
2010. máj. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!