Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszomorodtam! 1hónapja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszomorodtam! 1hónapja van egy barátom komolynak indult a de a felfogása 0! Mit tegyek? Felejtsem el vagy mondjam neki! Na mondom a sztorit!

Figyelt kérdés

Tegnap taliztunk és mondtam neki hogy szeretném hazavinni bemutatni, belement örült és mondtam neki hogy nehogy azt hidje hogy egy palotában élünk stb stb!

Erre ő elkezdi hogy gondolom nem olyan házba mint a cig*nyok hogy még fürdő szoba sincs!Sajnos nekünk nincs nem is valltam be de elbizonytalanodtam!


2010. márc. 13. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehh :( Hát szerintem azért nem megbántani akart, hanem csak viccnek szánta, ami rosszul sült el. Valószínű csak nyugtatgatni akart, hogy attól, hogy nem palota nem rossz az. Szóval amíg más sértőt nem mond, szerintem ne vedd magadra, nem hiszem, hogy bántásnak szánta. Ha viszont én értem félre és ennyire érdeklik az anyagiak, akkor még most hagyd a francba.
2010. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát vanez így ha nem érti meg hogy nem mindenki születik kristálypalotába akkor az sz.r helyzet


én kb 10 éves voltam mikor a szüleim megcsinálták normálisan a fürdőt!

de soha nem hívták be a szüleimet a suliba hogy piszkos szutykos meg tetves vagyok

2010. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát valld be, hogy nincs. Aztán kiderül. Ha bocsánatot kér a rossz poénért, akkor nincs baj, nem akart bántani. (Nem is lehetett szándékos, mivel nem tudhatta)
2010. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán nem palotát kellett volna említened....

Hanem, mondjuk hogy nem egy hightech otthon, ahol még a redőny/wc is távirányítással működik, vagy ilyesmi...

2010. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

18 éves koromig (nem most volt) olyan házban éltünk,ahol nem volt fürdőszoba, mégis mindennap alaposan tisztálkodtunk, fogat mostunk, stb. Nem ettől függ egy ember jelleme.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy nincs fürdőszobátok és kész. Szerintem hamarosan ki fog derülni, hogy Te kellesz-e neki úgy, ahogy vagy, esetleg inkább a fürdő?

2010. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Mond el neki! De ha 1 suliba jártok és vannak közös barátaitok akk az má cinkes me lehet terjeszteni fog ezt azt .. De hát ez van
2010. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szereti kádban csinálni és nagyon csalódott lenne, ha nincsen fürdőszoba, csak lavór.
2010. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nincs fürdőszobátok de netetek van?:O bocsi nem ítélkezni akarok vagy bármi csakhát...
2010. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen van de sajnos hely sincs meg pénz sincs!!De ha tudni szeretnéd 3éven belül lesz!
2010. márc. 13. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki, hogy miért 0 a pasi felfogása.


Ha neked kisebbségi érzésed van a családod anyagi helyzete miatt, azt nem a srácon kéne levezetni. elhiszem hogy téged zavar, de nem kéne hogy zavarjon. Egyenesen kell beszélni a másikkal, nem ködösen. Ha akarsz magadról mesélni, akkor mondd meg, hogy milyenek a körülményeitek és kész. Akkor lemérheted hogy ez őt mennyire zavarja esetleg, bár biztos hogy nem fogja zavarni. Nem palotával kell példálózni, mert palotája nagyon kevés embernek van, viszont fürdőszoba az általában szokott lenni. Ő ezzel azt akarta mondani, hogy nem baj ha nem palotában laktok.


Ha nem közlöd vele világosan, hogy neked mik a gyenge pontjaid, akkor nem kell csodálkozni hogy belegyalogol akaratlanul a lelkivilágodba. A legnevetségesebb pedig, hogy ezt még fel is rovod neki.

2010. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!