Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A romantikus fiúkat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus fiúkat miért csak a neten szeretik a lányok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pl csak mértékig szeretem ha egy fiú romantikus.De ne legyen annyira nyálas. :S Nem baj ha van egy kis romantika, de normális határokon belül szeretem :D

És az nem igaz,hogy minden lány csak az izomagyú pénzel teli pasikat szeretik. csak a k.urva fajták szeretik az olyanokat.

2010. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is romantikus és szükségem is van erre még 3 év után is.

18/L

2010. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
MOstanában a legtöbb lány tényleg csak a külsőségekre ad és nem azért van barátjuk,hogy romantikázzanak vele stb.,hanem ,hogy mutogassák,hogy milyen "menő" pasijuk van. A belső nem hiszem,hogy érdekli őket. De nem mindegyik lány ilyen.Pl. én is imádom a romantikus fiúkat...
2010. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi romantikus, nem feltétlen ok a szakításra.


Szeretem ha egy fiú romantikus.Nyálas viszont ne legyen.De mutassa ki az érzéseit.

2010. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"MOstanában a legtöbb lány tényleg csak a külsőségekre ad és nem azért van barátjuk,hogy romantikázzanak vele stb.,hanem ,hogy mutogassák,hogy milyen "menő" pasijuk van. "

- Ez fordítva is nagyon igaz.A pasik is csak a külsőre mennek általában.Lényegtelen,hogy milyen belül. Csak az a lényeg,hogy a csaj jól nézzen ki.

2010. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az adott pasi mit hisz romantikusnak. Rengeteg pasi azt hiszi hogy hú milyen romantikus de nem az hanem nyálas és kicsit ijesztően lányos. És a lányok a kliséket se szeretik. Azért mert egy moziban tetszik nekik valami, amit a karakter csinál, nem biztos hogy örülne neki ha másnap a pasija kvázi tök ugyanazzal az "eredeti" ötlettel állna elő.

A virág romantikus dolog, de mondjuk nem minden egyes találkozáskor, egy vers is kedves dolog mondjuk évente kétszer, nem hetente (volt egy udvarló félém, aki minden e-mailt versben írt nekem...), ja és az sem romantikus ha folyton bókoltok (24 órában hallgatni, hogy jaj de csodás vagy nem túl izgalmas...).

Tehát nem mindig a csajok a dögök és a számítóak, lehet csak baromi sok neki a romantikátokból...

2010. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
értem,hát akkor inkább meg sem szólalok.
2010. máj. 30. 15:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő. Én odavagyok a páromért és ő is nagyon romantikus.

Igaz, még nem vagyunk együtt évek óta. De nem tervezem, hogy elhagyom (valaha).

L21

2010. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem is a 19:05-nek van igaza. álltalában azok a lányok, akik szeretik a romantikát, nem diszkóba járnak, vagy csak nagyon ritkán, hanem inkább otthon űlnek és neten vagy kissebb baráti összejöveteleken ismerkednek.

De szerintem az nem igaz, hogy a romantikát csak a neten szeretnék. Én is szeretem a romantikát,s mostanába már keveset is járok diszkóba, mert únom azokat a nyomulós pasikat, akik álltalába egy éjszakára akarnak megszerezni...

Remélem, h tudtam segíteni :)

L 19

2010. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!