Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy fest h a kapcsoltunk elején volt még egy srác, aki iránt a barátnőm kicsit többet érzett. Rákérdezzek szerintetek?

Figyelt kérdés
nem tul tisztességes úton hozzájutottam egy e-mailhez, amiben a barátnőjéne írta meg..
2010. máj. 27. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha téged választott végül, akkor szerinted van értelme megkérdezni? Mi a célod? :)


20F

2010. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Veled maradt téged választott ez a lényeg szerintem.


Hány évesek vagytok??

2010. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igaz.. oksi.

am nem voltam sose féltékeny, 2 hónapja szétmentünk, és nemrég ujra összejötünk.. és kiváncsi voltam h van e mellettem valakije most..

20/f és 18/l

2010. máj. 27. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok ism.:


Nézd szerintem kérdezz rá nyugodtan a barátnődnél, hogy barátkozik e esetleg más sráccal is, és ha igen akkor az az illető csak barát vagy esetleg komolyabbak iránta az érzései.

De szerintem nem érezhet komolyabbat iránta különben nem jött volna veled össze újra....gondolj bele akkor minek kellettél volna neki újra.


Viszont amit javasolni tudok, hogy ha azt mondja h az a srác egy nagyon jó barátja neki de csak haver, akkor ne akard tőle elszakítani mert egy barátját vennél el tőle aki lehet hogy amolyan lelki társ akire szüksége van hogy kiteljesítse az életét.


Ha így van és van neki haverja akkor fogadd el, ezzel nagyon sokat nőhetsz a barátnőd szemében ha elfogadod, és nem féltékenykedsz és akár mondhatod azt is hogy megismernéd te is ha nem okoz problémát. Lehet te is kijönnél vele.

2010. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksi :) köszi a választ :)
2010. máj. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!