Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok nekem Reményt a válaszaitokkal?

Figyelt kérdés

2 éves katasztrofális kapcsolatomat sikerült megszakítanom. A fiú féltékeny volt, én meg hülye, hogy hitegettem magam 2 évig, hogy lesz ez még jobb is, meg hogy szeretem. A féltékenysége miatt egy csomó barátommal megszakítottam a kapcsolatot, és nekem a társasági életem az ő barátaira ismerőseire támaszkodott, de most nincs semmi. Tényleg semmi, teljesen egyedül vagyok, csak a kutyám van nekem, meg a munkás hétköznapok... Nincs senki akivel olyan bulikra mehetnék, amiket szeretek, és valahogy nincs több barátom, kifelé nyitott vagyok, de belül valahogy teljesen bezárultam önmagamba, már ha érthető ez. Nincs igazi barátom/barátnőm se.

Fog ez változni? Hogy változtassak?

Nem vagyok csúnya lány, ez is gátol az ilyen spontán ismerkedésemben, a fiúk általában azt hiszik, hogy áh ennek a lánynak biztos van barátja. Többen mondták már, hogy a kisugárzásom is olyan, olyan magabiztosan szép, olyan tipikus "kapcsolatban vagyok, ne próbálkozz". Nem szeretném pedig, hogy így legyen, gondolom ez alatt a 2 év alatt rámégett ez a viselkedés.

Kezdem totálisan rondának is érezni magam, mert ugye rengeteg nem olyan szép lánynak is van barátja. Félreértés ne essék, én tudom, hogy mindenkiben van szépség, csak már nem tudom mit gondoljak magamról, hová tegyem magamat. Ha valaki azt látná, amit én a tükörben átvitt értelemben, akkor a legcsúnyább lány is szebbnek érezhetné magát nálam. És csak egyre rondábbnak érzem magam, olyan ez az egész, mint egy lefelé húzó spirál.


2010. máj. 26. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most újrakezdheted az életed. Tiszta lappal indulsz. Ha a pasik nem mernek közeledni feléd, közeledj te hozzájuk. Nem kell nyomulni, csak kezdeményezz beszélgetést. Mindenek előtt viszont barátokat. Esetleg a régi barátaidat is újra felhívhatnád. Ne aggódj, lesz ez még jobb is. 20/L
2010. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ne ess kétségbe, vannak ilyen helyzetek. Örülj a dolgoknak és ne szomorkodj! Örülj, hogy vége lett a kapcsolatotoknak és újra szabad vagy. Az élet megy tovább, a jelenlegi helyzetet értelmezd úgy, mint egy szünet, amikor lerendezheted a dolgaidat és elgondolkodhatsz az életeden. Pozitívan vedd az akadályt, gondolj bele, nem hiába kerültél ilyen helyzetbe.

Ha nem tudsz kitörni a labirintusból, indulj el visszafelé. Egyszóval gondolj át mindent alaposan, a kutyád segít optimistának maradni. Utána változtass, vagy kezdd újra a régit, ha akarod. Ismerkedj, ha mások nem közelednek, te is közeledhetsz. Sehol nincs leírva, hogy csak a pasik kezdeményezhetnek:)

Gondolom fiatal vagy, szép, értelmes. Ne hagyd, hogy ezek az értékek kárba vesszenek. Sok sikert:)

2010. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, totál búvalbaszás, kell egy kis idő mire megszokod ezt az állapotot,ha beletörődtél lehet kezdeni a kilábalást.

Kárj le konditerembe, vagy futni a szigetre, és azokat a barátokat akiket leépítettél keresd fel. Egy középiskolás barátság simán kihever több évet is.

Kezd egy uj sulit ahol uj emberek vannak körülötted, a társastánc is egy olyan közeg ahol kicsit kimozdítanak.

Ilyesmi, de ameddig nem törődtél bele, hogy ez van, addig szerintem nincs kilábalás.

Alakitsd ki a saját életedet, kezd el megvalóítani azokat az álmaidat amire eddig nem volt lehetőség, pl. fess, vagy menj el hastáncolni vagy amira vágytál.

2010. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem küldesz privátba képet?
2010. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!