Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jó beszélgető témákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó beszélgető témákat tudtok?

Figyelt kérdés
egy sráccal randizok mostanában és valami érdekes téma kéne amivel le tudom kötni..mit kérdezzek tőle(az alap dolgokat már tudom)
2010. máj. 25. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hobbia, mit csinál szabadidejében, minden olyan amitől okosnak érdekesnek és fontosnak hiszi magát... ;)
2010. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csillagászat...egy élet kevés hozzá.
2010. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az jó, ha fel tud vágni vele.

Ne nagyon ecseteld azokat a dolgaidat amiket ő nem csinál, bár ez nem kis próbatétel, hogy végighallgat-e?

Ha nem haverozós, bulizós, akkor kíméld meg az ilyen esetektől mert szardarabnak érezheti magát (nekem legalábbi is szarul esik).

2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!