Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan vers kellene nekem, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan vers kellene nekem, ami szerelmes, de az is elhangzik benne, hogy félévre szól?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
mivan? miért csak fél évre???
2010. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd átölelsz

És én átölellek...

Akkor,

A világtól

Nagyon távol

Egy ölelésnyi térben

Szememmel szemednek

Kezemmel kezednek

Hadd mondjam

Először én...

Mert ezért születtem

Tanultam beszélni

Csak ezért tudtam

Remélni.

Kérlek, engedd meg

Először hadd mondjam én...

Szeretlek...

...de csak fél évig.

2010. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GYAKORIkerdesek.hu


LOL XD

2010. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüljék ezt a formát mindazok, akik aranyérben szenvednek. Számukra az anális szex tilos, vagy fel kell vállalniuk a forma káros és fájdalmas következményeit. Félévre szóló kapcsolatoknál, ez kerülendő.
2010. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A trollokat az erre kialakított központban az A épületben, etetik. Melegétel utalványt elfogadnak.


Fél év WTF?! Vagy féléves évforduló?

2010. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!