Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek, milyen tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charlessheepford kérdése:

Kinek, milyen tapasztalata van, hogy érdemes-e egy kapcsolatot újrakezdeni, várni rá?

Figyelt kérdés

A párommal 9 hónapja voltunk együtt, de 5 hete szakított velem. Azt nem írnám le itt, hogy miért pontosan, elég komplex lenne, szerintem annyi elég ide, hogy márciusban besokkoltam tőle, ahogy csináltuk a dolgokat és szakítani akartam, de megoldottuk, ettől viszont nála eltört valami, illetve nem úgy viselkedtem ahogy szoktam, valami a gondolkodás módomban változott és nem azt az embert kapta sokszor akit megismert és sok dolgot nem úgy reagáltam le ahogy kellett volna. Akit esetleg érdekel az eset részletesebben annak privibe leírom.


Azt mondta, hogy fokozatosan kiszeretett belőlem, pedig én ugyanaz az ember vagyok, csak valahogy én sem találtam magamat. Valahogy szerintetek betudom neki bizonyítani ezt? Vagy ez halott ügy? Az a baj hogy a személyes találkozást is megtagadja, pedig szerintem nem zártuk le normálisan, mert csak telefonon beszéltünk, de akkor is amikor szakított velem és azóta is azt hogy lássam megtagadja tőlem, most is annyit írt erre a kérésemre hogy majd meglátjuk, azért is kéne ez mert egy a baráti körünk egy egyetemre járunk.



2017. aug. 13. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján ez halott ügy. Most inkább arra koncentrálj, hogy felnőttként kezeljétek a dolgot a közös barátaitok előtt és az egyetemen. Nem szeret téged, mindketten megváltoztatok, ez van. Nehéz, de el kell fogadni.
2017. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Blablabla..ki nem tojja le? Hagyd már a pitsbe,mi az istent kell könyörögni?Ha nem akkor nem és kész,van 1000 másik.Miért kell alázni magad? Bár ha ezt élvezed tőlem csináld.
2017. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiábrándult sajnos Belőled. Ez nem biztos, hogy a Te hibád, sajnos van ilyen. :/
2017. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában akkor érdemes újratölteni a káposztát, ha a feleken kívüli ok miatt került sor a szétválásra. Ilyen például egy külföldi meló, vagy több éves suli.


Nnomost ez itt pont nem az a helyzet, hanem a felek közt van difi.

Azt mondanám, hogy hacsak nem épp csak karcos a kapcsolatotok, akkor hagyd a fenébe, mert szöges ellentétek közt elég sokáig tart az összecsiszolódás.

2017. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VTB válasza:
Ismerős a helyzet.... de azért próbáljatok leülni és megbeszélni a dolgokat normális ember módjára. Ha kibeszéli mindenki a sérelmeit lehet, hogy sok kérdésedre választ kapsz.
2017. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, Kérdező. Újramelegítve csak a "tőtöttkápi" jó.
2017. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele?

Éld az életedet és hagyd őt békén, mert ő vszeg lezárta a dolgot.


Exem is prübálkozott megkeresni, meg stb., hát el is küldtem a fenébe.

2017. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát én még sajnos nem tudok tovább lépni, illetve lehet naiv vagyok, de reménykedek hogy van ott még szikra. Az a baj hogy nem az az ember voltam az utóbbi időben akit anno megismert és ezért is fáj, hogy nem változtam meg amúgy és ő sem, hanem mondtam és tettem olyan dolgokat amiket nem kellett volna és ezzel elértem hogy kiszeretett belőlem.


Persze ha eláll a személyes találkozástól akkor nem fogom ráerőszakolni annak semmi értelme, akkor csak abban bízhatok hogy az idő múlásával majd talán alakul köztünk valami.

2017. aug. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!