Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap bulin sokat ittam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bulin sokat ittam és kezdeményeztem annál a fiúnál akinek régen bejöttem, (de csak csók volt) de máskor sose vagyok ilyen. Hogy mondjam el neki hogy nem vagyok ilyen nyomulós és ne nézzen könnyűvérűnek?

Figyelt kérdés
Vagy mit tegyek legyek vele kicsit közömbös?
2008. okt. 19. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom.. kicsit abszurdnak hangzhat, de gondoltál már arra hogy odamész és .. tudod.. közlöd vele? ..
2008. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Beszélj vele, vagy írj neki emailt!
2008. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg várd meg amíg felkeres! Én addig nem írnék semmit, főleg ha ő is ivott annyit hogy már ma nem is emléxik rá! :)
2008. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!