Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes ismerkedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésből párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Akik így találtak maguknak párt, vagy jelenleg így keresnek megosztanák tapasztalataikat, történeteiket?
2010. máj. 24. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találtam. Szerettem. Szeretett. Szakítottunk:(
2010. máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoztam már így párt keresni, a legutóbbi barátomat is neten ismertem meg, de nem volt túlságosan hosszú idejű:S Most ismét megismerkedtem egy sráccal, csak itt meg a távolság a gond, tehát én azt tapasztaltam, hogy nem pont a legmegfelelőbb módja a párválasztásnak, mert interneten másabb megismerkedni egy emberrel, mint élőben, mivel pl. egy levélből sokszor nem szűrhető le minden. Persze, lehet, hogy ezzel sokan nem értenek egyet, mert van egy ismerősöm, aki már lassan egy éve együtt van a párjával, és szintén társkeresőn ismerkedtek össze. Nekem nem jött be, de másnak lehet jobb lesz, hisz volt már rá több példa:) (18/l)
2010. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőt tudnám én is mondani:

Találtam. Szerettem. Szeretett. Szakítottunk:( (nálunk épp 1 év)


De ez nem azt jelenti, hogy az internettel lett volna a baj! Bárhol máshol is meg lehet ismerkedni, aminek szakítás a vége, van ilyen.

Szóval én azt mondom hajrá, az is csak egy a sokféle lehetőség közül. Abszolút nem tartom elítélendőnek. Ha elsőre 1 év lett, legközelebb lehet több lesz :) Nekünk pont chat.hu volt a kezdet, annak ellenére, hogy egyikünk se volt chatmániás. Egyszerűen volt egy este, amikor véletlen együtt néztünk fel a chatre unatkozni. Szóval rohadt nagy véletlen, de hát gondolom sokan tudnának mesélni, hogy mekkora véletlen kellett ahhoz, hogy valakivel összejöjjön.

2010. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem verik át egymást - ami sajna interneten elég gyakori - akkor semmi különbség nincs, mint ha az utcán szólítasz le valakit.
2010. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Átverésről én azt tudom mondani, hogyha több éjszakát bizalmasan el tudtunk beszélgetni, több képet elküldtünk egymásnak, ráadásul még webcamoztunk is, akkor igen csekély esélyét látom az átverésnek.

És ugye élőben is mehet a lódítás, ha valaki olyan, szóval a hazugság nem csak az interneten lehetséges. Így emiatt kár elítélni. De persze oda kell nagyon figyelni, ez tény.

2010. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajozós haverom,pár hónapja szabadúlt rá a pasik és csajokra.Minden héten levarr legalább egyet.Mutatott róluk képet,elég jól néznek ki,de neki esze ágában sincs,ezen kívűl bármi dologra.
2010. máj. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csak jó tapasztalatom van, mi fél évet voltunk együtt. Sajnos a távolság miatt lett vége, csak hetente-kéthetente tudtunk találkozni, nekem ez nem volt elég, de jó barátok maradtunk, sűrűn beszélünk msn-en.

Tanulság: csak hozzád közel lakókkal randizz, és akkor nem lesz ilyen gond.

Csalók pedig mindenhol vannak. Annak is meg van az esélye, h megismerkedsz valakivel egy szórakozóhelyen, pár találkozó után közli, hogy szeret téged, jártok, majd az első szex után lelép. Annak is meg az esélye, hogy a szórakozó helyen megismert barátod beadja, hogy jól fizető munkahelye van, saját lakás stb...aztán kiderül, hogy munkanélküli, a szüleinél tengődik. Nyitott szemmel kell járni

2010. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!