Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele se nélküle, pedig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele se nélküle, pedig még nem is járunk. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és én is neki. Lehet összejövünk csak 1 baj van. Van amikor szeretnék összejönni vele és van amikor nem. Egyszer szeretem, egyszer nem...van megoldás?

Előre is köszi


2008. okt. 18. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy tettszik ez a lány?Nem csak azért akarsz vele lenni mert másoknak tettszik?Szerintem ebből komoly kapcsolat nem lehet,ha nem vagy biztos már most az érzéseidbe,akkor kár erőltetni.Lehet ha megkapod már nem is kell!Ne törd össze a szívét!
2008. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az aggaszt, hogy sokan nem szeretik a lányt, negatívan vélekednek tőle és ez húz vissza.
2008. okt. 18. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyenek érdekelnek, akkor még nem vagy érett egy kapcsolatra, addig csak csajozz.
2008. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyanilyen helyzetet éltem át én is egy fiúval akit idővel megszerettem, sőt szerelmes lettem belé.. Ő kezdeményezett, tetszettem neki és később nekem is nagyon. Találkozgattunk és már réges régen összejöttünk volna sztem, ha nem játszotta volna ezt az egyszer akarom egyszer nemakarom dolgot. Sztem ugyanez volt a baja, mint neked... Ezt egészen 1 évig ... 1 ÉVIG játszotta velem. Teljesen kikészített a végére lelkileg. Noha nagyon szerettem, szeretem. Nagyon figyelj! Ne játsz az érzéseivel. Döntsd el. Vagy igen vagy nem. Ha nem olyan hú de népszerű, mindenki kedvence lány, de neked mégis tetszik vmi benne akkor ne gondolkodj annyit már!!! Ha ennyire befolyásol más véleménye akkor meg ne játszadozz tovább, mert közben ő egyre jobban odalesz érted és neki nem lesz vmi hú de jó.:S tapasztalat.

Sztem szeressél összejönni vele és ha nem működik úgy ahogy ezt elképzelted, vagy ő elképzelte akkor meg szakítsatok. Ne mulaszd el a lehetőséget! :)

2008. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!