Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak bejönnek a fiúsabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejönnek a fiúsabb lányok?

Figyelt kérdés
AKi például nem zavartatja magát semmi miatt, böfög fingik meg mindent csinál XD , nem nyavalyog, és minden hüyleségben benne van ? vagy ezt visszataszitonak tartják ?
2008. okt. 18. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy jókedvéből fingik akkor azt már igen. De a többi had jöjjön, imádom a craftos csajokat.
2008. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem kéne mégjobban eltolni a határokat.Már így is a férfiak pedikűröshöz járnak,de attól a nő még nő.Kinek szexy az,ha odaböfögsz,vagy odafingasz a pasid orra alá.Szerintem egyáltalán nem jön ez be nekik.Ha a csaj jól néz ki,van humora,és belsőleg is értékelendő ember,akkor az már csak hab a tortára,hogy mindenben bennevan,de a többi szerintem undorító.
2008. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem haverkent igen, de nőként nem annyira


abban, hogy nőneműek vagyunk én épp azt élvezem, hogy nők vagyunk :D volt olyan korszakom is, hogy fiusabb voltam, aztan rajottem, hogy nőies nőnek lenni sokkal jobb.


amugy meg viselkedj ugy, ahogy jol erzed magad :)

2008. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát...pl. az rendeben van, hogy minden hülyeségben benne van, meg nem nyavajon. A másik két dologgal kapcsolatban meg annyit mondanék, hogy nekem nagyon nem jön be egy olyan lány, aki szembe böfög, vagy fingik. Az lehet, hogy néha véletlenul egy kis böfi kijön, és annyit mond, hogy: "Bocsi." :) De ha mindig szembe böfog(ne), az undorító (lenne).
2008. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Kedes kérdező elárulom neked hogy én lány vagyok.. de az összes barátom a pasim szüleim ismerősök szal mindenki azt mondja h fiú lány vagyok..pedig nem fingok nem böföngök meg semmi.. csupán annyi h nem hordok miniszoknyát amiből kint van a seggem meg olyan felsőket amiből kint a mellem.. csak egyszerűen a sport a mindenem..és ezért eléggé olyan alakom van.., a tv-ben nem azt nézem hogy mi a legujabb ruha trendi hanem mondjuk foci autóverseny meg stb.. meg ha lehet választani h ruhát megyek venni vagy foci meccsre egyértelmű h foci meccs... meg nem nyafogok ha letört egy körmöm.. meg nem a hajammal vagyok elfoglalva meg a sminkemmel minden másodpercben.. szóval ezzel csak annyit akkartam mondani hogy nem csak azok a fiús lányok akik finganak meg stb.. persze ez csak akkor ha ezek a témák érdekelnek téged.. Reméélem tudtam segíteni

Puszy

2008. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem! nagyon nem! egyáltalán nem!
2008. okt. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én utálom az ebbe a kategóriába tartozó lányokat
2009. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja szerintem mert azokat a plazacicák azok szánalmasak minden héten a divatot követi ha meg fiús kevés ruha és jót röhögsz ha böfög meg ilyesmi.
2010. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!