Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejönnek a pasiknak a rámászós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a pasiknak a rámászós csajok?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki számára ismert tény, hogy a rámászósabb, nagy csajok az orruknál fogva tudják vezetni a pasikat.

De állítólag ez csak azért van mert a pasik egyszerűen olyanok, hogy kapnak az alkalmon, tehát ha egy csaj úgymond "felkínálja magát" akkor miért ne.

Vélemények??


2010. jan. 8. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy.. fúj, undorító. Legyen már valami tartása, ilyeneknek még azt se mondom meg, mennyi az idő...
2010. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan csaj akivel hosszabb távra nem terveznék, pedig fullos. De ha még más is társul mellé tudnék örülni annak, hogy ennyire rámenős :D. És akkor nemcsak egy alkalom lenne.
2010. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. Lehet azért, mert a hagyományosabb úton szeretnék maradni, tehát: a férfi udvaroljon, kezdeményezzen, hódítson. Másfelől viszont ott a csábító nő. Ha csak csábít, akkor az oké, de ha olyan rámenős, hogy "rámászós", az számomra nem bejövős. Többek között attól is férfinak érezheti magát a férfi, hogy céltudatosan hódít.
2010. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az a kérdés, hogy kinek mi számít "rámászósnak". ha egy csaj kezdeményező, akkor az szerintem nem rámászós, inkább aktív, ami nekem szimpatikus. ha vki viszont nem hagy nekem szabadteret, akkor megfulladok. de ez is szubjektív, hogy kinek mennyi szabadtérre van szüksége.
2010. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
A rámászós csajok lényegében olyan szexuális segédeszközök, amibe elem se kell.
2010. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az hogy 'rámmászik' az nem... az, hogy ő kezdeményez, ezzel elárulja hogy hé te... akár valami lehetne is... az már inkább:)

De persze csak finoman...

Az nagyon jó hogy a lány érezteti hogy esélyünk lehet, de azért kelljen érte kicsit küzdeni is, úgy a jó... nekem ;)

2010. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja,de szerintem a pasik többsége undorítónak tartja őket.Közülük is akad,aki kihasználja őket,és van,aki szóba sem áll velük.Ízlés kérdése.
2010. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem jó dolog :D nincs benne semmi
2010. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kétféle rámászós csajt ismerek. Az egyik minden buliban mással van, a másiknak hosszabb távú tervei vannak (ezek sokszor kevésbé erőszakosabbak). Nekem ez a második bejön.
2010. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha egy pasinak csinos a csaj akkor jó egy ilyen dominancia játék, de ha nemtetsző csaj nyomul akkor kínos
2010. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!