Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnátok a lányt/fiút, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok a lányt/fiút, ha ő már nem szerelmes belétek? És ez a viselkedésén is eléggé látszik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14.20 vagyok. Valószínűleg azért, mert bizonytalannál, a biztos is jobb, még ha az sz*r is. Illetve a másik ötletem: ugyebár mindig a szakító fél a hülye, nehogy már ő gázoljon a lelkedbe! :) Inkább kikészít, és megvárja amíg besokallsz :)
2010. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ha nem szeret, akkor már semmi értelme egy kapcsolatnak, ami a szerelemről szól és amihez két ember kell.


De mielőtt szakítok vele, biztosan be is olvasnék neki, hogy döntse el mit akar, mert én nem akarok olyasvalakivel lenni, aki azt mondja, hogy nem szeret. Szakítson ő!

2010. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!