Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
nyáron ismertük meg egymást a neten.megbeszéltük h találkozunk egy buliban.ott tök jól elvoltunk de csak kavartunk.aztán egyszer felhívott magához filmet nézni szintúgy csak kavartunk.aztán nem találkoztunk 1-hónapig..de kb.4-naponta írt nekem msn-en h mizu meg ilyenek..aztán megbeszéltük msn-en h pettingelünk nála.hát ő kielégített engem kézzel de én nem őt..nem tudom mi volt velem..de vmiért nem akartam viszont lehet a szexbe benne lettem volna már nem vagyok szűz.aztán utána beszéltünk msn-en és megköszöntem neki. mondta h szívesen..és bevalottam neki h azért nem csináltam szinte vele semmit mert nem érzek iránta semmit.mostmár télleg nem..nyáron pedig még sírtam is mikor leszarta a fejem..de mostmár semmit nem érzek és mikor bevallottam neki akkor kicsit bunkó lett velem..:S
2008. okt. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Most miért az a kérdés, h ő érez-e irántad vmit?

Inkább Te voltál kicsit bunkó...

2008. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát ő volt már velem sokkal bunkóbb is..olyan h ott hagyott a buszmegállóba meghogy leszarta a fejem meg nemtom..de azt mondta h nem haragszik rám..akkor mit mondjak neki??
2008. okt. 18. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos érzett irántad valamit. De szerintem is inkább te voltál a bunkó vele. Megértem, hogy ezek után kicsit távolságtartóbbá vált veled szemben.
2008. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ajj most tök szarul érzem magam..este is rajta gondolkodtam..de megkérdeztem tőle h megbántottalak vmivel? mert én azt hittem h nem érez irántam semmit.de akkor mégis.nemtudom..wáááá
2008. okt. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!