Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetnék társat?

Figyelt kérdés
Elég fiatal, leszbikus lány vagyok. Nem tudom, hol kereshetnék társat. Társkereső oldalak, leszbikus szórakozóhelyek? Fiatal vagyok, 14 éves, de kívül-belül érettebb vagyok a kortársaimnál. Kérlek, ne szóljatok le, hogy kicsi vagyok még és ne ezzel foglalkozzak, meg hogy még nem tudhatom, leszbikus vagyok-e, és csak a "divatot" követem... Mert nem így van, és tisztában vagyok vele, hogy milyen vagyok, és nagyon szeretnék párt találni. Köszönöm.
2008. okt. 17. 15:21
 1/7 anonim válasza:
Ajánlom neked A LOVE.HU oldalt, ott nagyon sok leszbi csaj van.
2008. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából minden lányban benne van a hajlam, na jó, 80%. Szóval viszonylag könnyen találhatsz magadnak párt normálisan is.
2008. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igaz, minden csajban 20% lezbiség van.................
2008. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Internetes társkeresőn szerintem. Én nem nézlek le, és nézzetek hülyének, de irigylem a leszbiket. Én nem vagyok az, de néha úgy érzem jó lenne, mert két nő jobban megérti egymás érzéseit, mint egy nő és egy ffi. Sok sikert.
2008. okt. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2008. okt. 18. 06:54
 6/7 anonim válasza:

Új leszbi társkereső:

[link]

2009. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem neten kevés az esély rá,hogy megtalálod azt akit keresel.A fele nem annak mondja magát aki,vagy más képeit tölti le...stb.Szerintem inkább szórakozóhelyeken keresgélj,vannak direkt ilyen célra létrehozott bulik.

De mindenképpen élőbe ismerkedj!(szerintem)

Én is így találtam meg az exem.:D

2010. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!