Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg szeret és mégis ilyeneket mond rám?

Figyelt kérdés
Tényleg szokta mondani hogy szeret meg a tetteiben is az nyilvánul meg, viszont sokszor mondta hogy a belsőmmel van némi baj pl. hogy szörnyeteg vagyok belülről meg ilyen hasonlatot hogy olyan vagyok mint egy alma ami kívülről szép de belül rohadt és ennek ellenére mégis szeret. Akkor miért van velem ha ennyi gondja van a belsőmmel? Egyébként ez egy hosszabb sztori akit esetleg érdekel nyugodtan írjon üzenetet, nagyra értékelem a segítséget! :)
2017. júl. 2. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem erdekell ird le :) De csak kesobb valaszolok!!!
2017. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért mond ilyet neked, de én a helyedben elgondolkodnék, hogy szükségem van-e egy ilyen lehúzó, szavakban bántalmazó emberre. A végén ott fogsz lenni, hogy nulla önbizalmad lesz. Az ilyen ember nem szeret téged!
2017. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül a "hosszabb sztori" nélkül is meg tudom állapítani, hogy ez egy híg foshtenger. Egy ideális kapcsolatban a felek felemelik egymást, az a jó, ha szárnyalni tudnak. Bár van a pasik részéről egy olyan taktika, hogy direkt alázzák a szép barátnőjüket, hogy az ne szálljon el, ill. hogy fölébük tudjanak kerekedni és előadni a domináns alfát. Ez olyan önbizalomvesztéssel járhat a nőnél, hogy az élet egyéb területein sem fogja majd megtalálni a helyét, nem hiszi el, hogy bármiben is jó lehet. Anyám pl. ezért nem vizsgázott le sosem vezetésből, mert apám folyamatosan sulykolta bele, hogy hülye az egészhez és nem tudna vezetni. Már közel 60 éves, tehát már rég nem érdekli a dolog, de ha szóba kerül ez a téma, mindig elpityeredik, mert ez fájó pont neki mind a mai napig.
2017. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd le, kíváncsi vagyok. 20/L :)
2017. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, ha megosztod.
2017. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod.
2017. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!:)
2017. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a teljes sztori. :) (27/N)
2017. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!