Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagolva érzem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagolva érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Neki most vizsgaidőszak van az egyetemen, és megértem, hogy sokat kell tanulnia, de a barátaival így is több időt tölt, mint velem. Persze, nem várhatom el, hogy 2 hónap után én legyek a legfontosabb az életében... De még telefonon is, msn-en is alig-alig beszélünk. Hetente max. 2-szer találkozunk. Hogyan tudassam vele, hogy ez nekem így nem elég, anélkül, hogy eljátszanám a 'hisztis barátnő' szerepét? (Ő 21/f, én 19/l)
2010. máj. 20. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A tanulás miatt lehet, hogy nincs ideje, de ha a barátaival többet van az véleményem szerint semmit jót sem jelent. Az ő társaságukat választja inkább és nem a tiédet, aminek oka van. Kérdezd meg türelmesen miért van ez, és mondd el, hogy te több törődésre vágysz ennél. Ha nem érti meg, erélyesebbnek kell lenni, de vigyázz mert elüldözöd vele. Az a baj, hogy ha nem törödik veled azzal meg ő üldöz el téged.
2010. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kösd magad hálózati áramkörbe, vagy tarkólövés, vagy hóhércsomó
2010. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek nagyon köszönöm! :)
2010. máj. 20. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:

mi is pon ugyanezt éljük át, csak mi már régóta együttvagyunk... bár minden nap beszélünk, telefonon meg msnen, egyre feszültebbek vagyunk mind a ketten.. konkrétan két sé fél hete nem voltam otthon, és másfél hete nem is találkoztunk.. :(

DE :) ma megyek haza, mert meglett a vizsgám :P

sok sikert nektek. kitartás, és türelem. :)

2010. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyetértek az elöttem szólóval. Ha többet van barátaival, mint veled, akkor abban a társaságban jobban érzi magát. Sajnos ez az igazság!


Ingyenes hirdetési lehetőség: [link]

2010. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, volt barátnőmnek is minden másra volt ideje csak rám nem, néhányszor számonkértem rajta, vártam, aztán befejeztük. Gyökér csaj. :D
2010. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és te nem tudsz az ő baráti körével lenni??Most nekem is sok vizsgám lesz,bár én is tanulok meg apukám beteg lett és vele is vagyok,és tudja ezt abarátom mégis néha túl reagálja a dolgokat.de mind a ketten közös progikat szervezünk.
2010. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!