Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Maradjon a szex vagy jöjjek össze vele? Ugy érzem szerelmes tudnék belé lenni.

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm 1 hónapja de azóta is összejárunk szexelni szinte minden nap de nem ez a lényeg tegnap találkoztam egy lánnyal és beszélgettünk sokat és amikor elbucsuztunk azt mondta hogy szeret és lesmárolt ma is akar találkozni nekem is tetszik de én megyek ki külföldre dolgozni és nem akarom megbántani.
2010. máj. 20. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Mi a kérdés?
2010. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebből most egy k*rva szót nem értek. Mi a kérdés, ha úgyis kimész külföldre?
2010. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj ki külföldre dolgozni! :)


Ha nem akarod bántani a lányt, akkor ne bántsd! Mond el neki, mi a szitu, hogy rövidesen elmész. Ha összejártok dugni az exeddel, akkor az amúgy sincs még lezárva, nekem korainak tűnik valami újba kezdeni. (Persze ettől még lehet kényelmes számodra.)

2010. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az hogy nekem is tetszik a csak én kimegyek ezért nem tudom hogy mi legyen nem akarom megbántani
2010. máj. 20. 09:13
 5/6 A kérdező kommentje:
tudja hogy megyek ki nem zavarja e az most milyen hogy összejövünk 2 hétre
2010. máj. 20. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Zavaros vagy :S

HA tudja és mégis akarja akkor nem zavarja

Sőt az is lehet csak szexet akar

Minek ennyire túlkomplikálni ezt az egészet!

2010. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!