Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond? Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Velem van a baj? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem 2 éve vagyunk együtt, úgy 2 hónapja romlott meg a kapcsolatunk, sokat veszekszünk, múlt hónapban egyszer sem volt szex köztünk. Engem nagyon bánt, hogy ilyen, én nagyon szeretem. Pár napja elment bulizni, másnak ki volt kapcsolva, hívtam a haverját azt mondta ott van nála, átmentem de nem volt ott..kiderült egy csajjal találkozott..megvártam majd megkérdeztem mégis miért..ő azt mondta h csak találkoztak..úgy volt szakítunk de aztán kibékültünk azt mondta szeret és hogy nem lesz több ilyen, másnak megint összevesztünk és most már nem tudja szeret-e, nem akar találkozni..együtt élünk de 4 napja nem láttam..szerintetek van még esély a kapcsolatnak? Én nem akarom elveszíteni, szeretem nagyon még mindig..mit tehetnék, hogy ő is így érezzen?

18 éves lány


2010. máj. 19. 16:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó, úgy tűnik igazatok van..de én akkor sem tudom ki mondani hogy akkor vége..holnap megbeszéljük és ha azt mondja vége akkor felfogom és hazaköltözök.(Azért reménykedek, hogy szeret még:$:( )
2010. máj. 19. 17:01
 12/13 anonim ***** válasza:
ne hagyd hogy plussz még ő dobjon ki téged!!szakíts te!ennyi női büszkeség még legyen benned!!!
2010. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megéri megbeszélni.Itt nincs mit megbeszélni, neharagudj.Tudom,hogy nehéz, de el kell fogadnod,hogy nem igazán akar már Téged. :( és ezt nem rosszbol mondom.De azért ird meg, hogy mi történt.Rendben?Szoritok, hogy azért minden jól alakuljon.

18/L

2010. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!