Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond? Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Velem van a baj? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem 2 éve vagyunk együtt, úgy 2 hónapja romlott meg a kapcsolatunk, sokat veszekszünk, múlt hónapban egyszer sem volt szex köztünk. Engem nagyon bánt, hogy ilyen, én nagyon szeretem. Pár napja elment bulizni, másnak ki volt kapcsolva, hívtam a haverját azt mondta ott van nála, átmentem de nem volt ott..kiderült egy csajjal találkozott..megvártam majd megkérdeztem mégis miért..ő azt mondta h csak találkoztak..úgy volt szakítunk de aztán kibékültünk azt mondta szeret és hogy nem lesz több ilyen, másnak megint összevesztünk és most már nem tudja szeret-e, nem akar találkozni..együtt élünk de 4 napja nem láttam..szerintetek van még esély a kapcsolatnak? Én nem akarom elveszíteni, szeretem nagyon még mindig..mit tehetnék, hogy ő is így érezzen?

18 éves lány


2010. máj. 19. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
ha én 4 napig nem hallanék a pasimról pedig együtt élünk....én az első egyedül töltött éjszaka után elhagynám.AZ BIZTOS!!!mint a huzat!!szerintem a tények pedig ezek: másik csajjal van ez 100százalék,nem szeret és már nem is fog!!!felejtsd el!és kezdd el most,hogy hamarabb kiheverd!
2010. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek..hazudott is neked..nem is szeret...nem is akar találkozni...akkor szted mégis mi a köv. lépés?Szakíts vele mielőtt ő fog...sztem "sok" volt neki ez a 2 év és gyanítom h ő sem lehet több 20nál, még élni akar
2010. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most lesz 21, sok vita volt már, szilveszterkor pl haza mentem Kecskemétre egy hétig nem hívott, nem keresett..utána minden a régi volt..sose csalna meg..csak olyan furcsa mostanában..most tuti nem csajjal van, a haverjánál..én nem akarom, hogy vége legyen, ő az első komoly kapcsolatom és úgy érzem vele tudnám leélni az életem..csak lehet valamit tenni, hogy megmentsük ezt az egészet
2010. máj. 19. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a párom velem lakna és nem látnám 4 napig, második napig várnék, utána összecsomagélnék és hazavinném a cuccait, és befejeztem volna a dolgokat. Meg egyik nap szeret, másnap vita után már nem? szakíts, ennek sok értelme így nincs.
2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd készpénzre h nem csalt meg, attól mert ismered.A haverja falazott neki vmiért, miközben egy csajjal volt...hihető is h nem volt semmi :S de csak igazán te láthatod rajta h már másra vűgyik vagy ilyesmi, mert ebből az jön már le h nem szeret téged
2010. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne 4teljes napig a haverjánál??de mégha ott is van,nálam ez is kiverné a biztosítékot!!ok,legyen egy pasis estéjük...de 4???miért nem megy haza hozzád?meg mondom: azért mert lesz*r!!!hagyd ott!!!!!!!!


első voltam

2010. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De lehet az is a baja, hogy most kezdtem el éjszaka dolgozni, és múlt héten se nagyon találkoztunk, ideges és feszült voltam, nem nagyon lehetett velem beszélni és azt mondta h folyton idegesítem..lehet ez miatt..de dolgozni kell..mindent megkap tőlem amit akar..és én is tőle. Lehet most ilyen időszaka van? És majd kiheveri? Nem kellene megvárnom ezt az egy hetet még? Holnap haza jön..lehet megtudjuk beszélni. Vagy nincs sok esély rá?
2010. máj. 19. 16:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Sokat jár hozzá, éjszaka ugyanis én nem vagyok itthon, délután meg mindig hazajön ha felkelek..és este együtt indulunk el itthonról..ilyen nemvolt, csak most h dolgozok..néha azért egy napokat ott aludt mégis a haverja ezzel nemis volt soha gond
2010. máj. 19. 16:50
 9/13 anonim ***** válasza:

bocsi de te csak az ő pártját fogod, pedig ez a viselekdés....nem szeret már téged, szabadulni szeretne


De ha te nem látod be ezt és csak véded, nem hinném h fel kellett volna tenni ezt a kérdést, bocsi!


Mellesleg gondolj bele h te ha így viselekdnél vele mi lenne az az ok amiért ilyen lennél, egyértelmű

2010. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha szeret ilyen AKKOR SEM történik,értsd meg kérlek!nem szeret és kész!ha tovább húzod rosszabb lesz....ő egyre több mindent fog megengedni magának te pedig el fogod nézni neki ahogy most is azt akarod,egy nap majd azt veszed észre hogy 3-an alszatok az ágyban és te takargatod be a másik csajt!
2010. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!