Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátomnak SOK rövid kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátomnak SOK rövid kapcsolata volt előttem. Csak 1-2 hónaposak mind. Engem vehet komolyan?

Figyelt kérdés
Mi 2 hónapja vagyunk együtt. Rettegek, hogy elveszítem. Szerintetek egy ilyen srác megkomolyodhat? Tervezhet velem hosszú/hosszabb távra? (Ő 20/f, én 18/l)
2010. máj. 18. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd én megmondom. Úristen.
2010. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ennyire igényli a változatosságot, az nem fog tudni megmaradni egy nővel hosszútávon.
2010. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha azon rettegsz, hogy elveszíted, hidd el, hamarabb eljön a szakítás, mint gondolnád. Miért tervezel 18 évesen hosszútávú kapcsolatot??
2010. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
10:42 mert szerelmes vagyok...
2010. máj. 18. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy melletted megkomolyodik. Próba szerencse.

Sajnos én jól befaragtam egy ilyen típusú fiúval. Többé nem kezdenék ilyennel. Mondjuk akkor már késő, ha beleszerettél.

Én is elkövettem ezt a hibát. És engem is megunt pár hónap alatt. Pedig komolynak tűnt a kapcsolat. Vagy csak én hittem annak. Nem tudom.

Hát ez van.

2010. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is elég csajozós voltam max. pár hétig tartottak a kapcsolataim de most megtaláltam az igazit, rohadt szerelmes vok és eszem ágában se lenne megcsalni vagy vmi :D Majdnem fél éve vunk együtt. Az h sokat csajozott, nem jelenti azt, h nem várt az igazira, csak máshogy :D
2010. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

a ringyó pasik nem változnak..kiégett ócska ribanc faszi marad élete végéig.


Keress egy odaadó, szerető, erényes fiút!

2010. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz!

Az én pasimnak is 4 hónap volt a leghosszabb kapcsolata előttem, és mindenkit megcsalt. Mégis együtt maradtunk 3 évig, és hűséges volt!

2010. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

11:00 és 11:36 köszönöm a biztatást! nagyon remélem, h engem nem hagy el, mint a többieket, mert én most vagyok életemben először szerelmes igazán.

szóval akkor nem törvényszerű, hogy én is csak egy futó dolog vagyok egy ilyen fiú életében?

2010. máj. 18. 11:51
 10/13 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor veled marad, nekem is volt hasonló pasim... neki a max előttem 1,5 hónap volt és volt rengeteg bnöje ő akkor 18 volt én 17 de velem együtt volt 2 évig és azután is közös megállapodás miatt szakítottunk.. mert már kihült a szerelmünk..
2010. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!