Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen pasinak könyvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen pasinak könyvelnétek el egy olyan srácot, akinek kevés és rövid kapcsolata volt, ráadásul mindig Őt "dobták"? 21/F

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 12:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ritka nagy tragédiának igaz?
2009. jún. 3. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasinak kicsit magába kéne néznie mert ha mindig őt dobták akkor valamit nem jól csinált.Talán nem volt jó beszélgető partner vagy nem figyelt oda a csajszira.Vagy csak "oldalkocsinak" használta a lányokat,hogy villogjon velük a bulikon.Ez mind olyan amit egy csaj sem szeret.Változzon meg a srác és akkor minden ok lesz!:)
2009. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor engem is tragédiának lehetne elkönyvelni (15/L),hiszen nekem is rövid és 3 kapcsolatom volt.Mindháromszor engem dobtak,pedig nem én voltam a hibás,csak a körülmények miatt nem működött a dolog.

A szakítás oka is fontos,nem csak az,hogy dobtak.Na de hogy,miért?

2009. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ kinek milyen az értékrendje. Engem pl nem érdekelt és nem is fog egyik barátomnak sem a régebbi kapcsolatai. A barátommal se beszélünk régebbi kapcsolatainkról vagy bármi ilyesmiről. Amúgy is honnan a fenéből tudnám én megítélni, hogy miért volt rövid és miért volt csak annyi kapcsolata?


Egy kapcsolatban kettőn áll a vásár, sose tudhatja az ember pontosan meddig maradunk együtt, de csak akkor működik az egész, ha mindketten akarják. Keress magadnak egy olyan lányt, aki érett egy komoly kapcsolatra és ne foglalkozz a múlttal. Ha görcsölsz valamin akkor tuti nem úgy fog menni a dolog ahogy elképzelted.

21/L

2009. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek igaza van.

Első válaszolónak főként, ugyanis kissé zárkózott voltam a barátnőim előtt, de többé nem leszek "annyira" az. Nem villogásképp jártam velük, azért tetszettek nekem. A második barátnőmmel 18 éves koromban jöttünk, Ő kérdezősködött a korábbi kapcsolataimról, de féltem bevallani neki, hogy Ő előtte csak 1 valakim volt, az 16 éves koromban neki 15 évesen én voltam a 5. "kísérlete" ezek után, nem mertem kinyitni a pofám, meg is lett az eredménye elvesztettem ma már bánom, de tanultam belőle...

2009. jún. 3. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán csak mindig "beválasztotta" a lányokat:) Volt egy ismerős így, akivel az égvilágon semmi gond nem volt, csak túl magasra tette a mércét magához mérten.. vagyis nagyjából azt a típust sztárolta, akinek ő nagyon nem jött be.
2009. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebből az elmondásból ítélve. Nem igazán benned volt a hiba. Nem is értem néhány embernek miért olyan fontos, hogy annyi kapcsolata legyen. Nem csak ezek teszik az embert tapasztaltabbá. 18 évesen túl lenni 5 kapcsolaton az durva.
2009. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vok.

Szerintem nem gáz ha kevés kapcsolatod volt!Nyugodtan beszélhetsz róla.Az biztos kiderül belőle,hogy inkább az érzelmekre hajtasz és nem arra,hogy kihasználd csajokat.Nekem ez jönne le.

2009. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy őt dobták mindig...főleg hogy csak kevés kapcsolata volt eddig.

az is lehet hogy olyanokkal jött össze, akikkel nem illettek össze, vagy csak nem szerették egymást eléggé. :) legközelebb szerencsésebb leszel :) sok sikert :D

2009. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!