Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki véleményére szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki véleményére szükségem van. Plz. Help! Mi folyit ittt? ,

Figyelt kérdés
és eleje óta belevagyok zúgva az osztályátrsamban.. ő tavaly volt belém szerelmes én meg nem.. és most meg megfordult a kocka... minden nap ölelget..fogdos... meg puszilgat.vannak nagyon őszinte és romantikus pillanatok.. de viszont van mikor iszonyat módon bunkó..msn.-en sose ír rám. és más lányokat is kedve szerint fogdos.. de viszont senki mást nem puszilgat meg ilyenek..nagyon sok barátom szerint csak kihasznál.. tetszem neki még mindig.. de viszont járni meg nem akar velem..mi történik ? elakarom felejteni de nem tudoom sajnos...szerintem azért nem akar járni velem mert még nem érett hozáá.. hogyan feledjem el? mit érez irántam? csak kihasznál?
2010. máj. 17. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt csinálja veled lelkileg, amit te csináltál vele tavaly.
2010. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

háát babám kihasznál rendesen... Te meg hagyod..

ne hagyd, hogy csókolgasson...

Ne legyél ennyire könnyű préda.

2010. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
bocs már de tl;dr
2010. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hm szerintem szeret, csak játszani akar veled, amiért te tavaly játszottál vele...
2010. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha szeretne nem játszana veled :)
2010. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nemtudom,ez kortól függ.Ha már elég érett egy komoly kapcsolathoz,szeretett már valakit igazán,akkor lehet hogy komolyan gondolja,de te hagyod magad hogy taperoljon,tehát elkönyvel könnyüvérünek és keres mást.Ha ez a helyzet akkor ne hagyd magad,legyél titokzatos,te se írj rá msn-en.De ne legyél vele goromba.

Ha meg nem volt még komoly kapcsolata,és így próbálkozik fogalma nincs a lányokról.Ha nem akar veled semi komolyat hagyd az egészet.

2010. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
minek akarod elfelejteni ha egyszer aztmondtad nem is szereted... könyörgöm... ráadásul nem egyértelmű hogy nem akar tölled semmi komolyat hisz te mondtad! te se akarsz tölle...akkor hol itt a gond?
2010. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Felejsd el a francba;)
2010. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
en szerintem ne legyél szerelmes nagyon szar :S
2010. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egy ideig kerüljed ne foglalkozz vele ne írj rá msn és ami a legfontosabb ha találkoztok érezd jól magad neves a vicceken de vele ne beszélgess csak néha nagyon ritkán szólj hozzá csak ha nagyon muszáj h ne válj gyanússá előtte ne enged meg h taperoljon h csókolgasson mert Könnyű préda vagy számára ez által
2010. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!