Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy nagyon verekedős srácról?

Figyelt kérdés

Vélemények?

Megütheti a barátnőjét??Még akkor is ha ígéri,hogy ő soha nem tenne ilyet..?

Személyes tapasztalatok??...

Köszi előre is a válaszokat!


2010. máj. 16. 21:27
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

A 4. az nem,mert értelmes srác úgy értem el lehet vele beszélgetni bármiről. És okos is.Tudomásom szerint sosem ő kezdte a verekedéseket.

A többi lehetőségen még elgondolkozok.

2010. máj. 16. 23:13
 22/31 anonim ***** válasza:
Azt a megvédi magát dolgot felejtsd el, minden ember megvédi magát vagy legalább próbálja ha bajba kerül, ettől még az emberek többsége még szökő évente sem verekszik, mert elkerüli a balhés helyzeteket. Aki verekedős az igenis szeret verekedni. Másodszor pedig nem egy apró mellékes hiba, hogy szeret verekedni, hanem egy igen komoly probléma, ami valószínűleg elválaszthatatlan a személyiségétől, most még könnyen vagytok mert megver mást(erre írtam hogy imponál esetleg neked, nem ha téged ütne), de ha mondjuk x év múlva összeházasodnátok, esetleg gyerekeitek lesznek, akkor már nem a bulizás meg a haverok áll a központban, hanem a család, azaz valamennyire beszűkül a környezete, ezért ha nem változik meg, márpedig nem valószínű, akkor családon belül fog verekedni, az első számú célpont pedig te leszel. De ezt neked most kellene belátnod, ha képtelen vagy erre igenis megérdemled a sorsod. Nem, nem azt mondom hogy hagyd ott, hanem próbáld lebeszélni a verekedésekről, aztán kiderül hogy van-e remény a javulásra, mert nem, ez nem normális, felnőtt ember nem verekszik, esetleg sportolás vagy vészhelyzet esetén igen, de alapból nem.
2010. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nem bulizós típus.

én mondtam neki mindig,hogy nem kell mindig verekedni de nem igazán hallgat rám.

2010. máj. 17. 00:32
 24/31 anonim ***** válasza:
nekem ígért mindent hogy soha többé nem tesz ilyet, hogy nem üt meg azóta nem is üt meg, ha nem agyon ver mig másokkal szépen elbeszélget, majd meg bánja 1-2hétig és ujjból kezdi.Most ott tartok, hogy menekülnöm kéne a gyerekemmel, de hova? Pedig amúgy meg kedves meg aranyos, csak nem lehet neki nemet mondani.
2010. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
mi az hogy megütheti e a barátnőjét ?:O természetesen NEM!! (milyen csaj akarná h üssék?) ha egyszer véletlenül megpofozza egy kicsit(nm súlyosan) és a csaj nagyon nagyot hibázott és megérdemelete akkor meg lehet neki bocsájtani.(másodszorra már természetesen nem!) de ha a pasi agressziv,többször bántotta a lányt,akkor ki kell b@szni a francba..
2010. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Szerintem kiderül a szövegből, hogy lány a kérdező.

Nekem még szerencsére nem volt tapasztalatom ilyen sráccal (koromnak is köszönhető:D), de nagyon nem szeretem azokat, akik megütnek egy lányt. Nem tisztességes. Elítélem őket.:S:) Mellesleg a lányoknak szabad ütni a fiúkat.:D De nekik nem szabad minket.:))

15/L

2010. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utolsó hogy rohadnál meg te büdös ribanc
2010. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megüt,fog többször is.Akárhogy is ígérgeti hogy sohatöbbé.Tapasztalat.Ott kell hagyni.Bár biztos vannak kivételek,nem akarok én senkit leszólni.De az nagyon ritka...
2010. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ja és nőként mondom,attól mert mi nők vagyunk és a pasik ezért nem üthetnek meg,mi még attól nem vagyunk feljogosítva erre.Ezt gyorsan felejtsd el,kedves 15 éves lány.Max akkor,ha a pasi kezdi,vagy egy kcsg,mert megcsalt éppen,vagy mittudomén...De ez akkorse megoldás és attól még nem te leszel a veszekedésben a "Jani" meg a nyerő...
2010. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Amugy ha engem elkezdene püfölni egy nő alap hogy fejbebaszom már nem azért. Nem még majd hagyni fogom lol :D
2010. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!