Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy nagyon verekedős srácról?

Figyelt kérdés

Vélemények?

Megütheti a barátnőjét??Még akkor is ha ígéri,hogy ő soha nem tenne ilyet..?

Személyes tapasztalatok??...

Köszi előre is a válaszokat!


2010. máj. 16. 21:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Igen ha 1x meg tetette ujjból meg teszi, tapasztalat, sajna
2010. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

És kiírta,hogy én menőségből vagyok együtt vele?????

Baszod...nem leszarom ,hogy menőzni lehet ezzel vagy sem??!

2010. máj. 16. 21:48
 13/31 A kérdező kommentje:
Arról nem én tehetek,hogy verekedős így ismertem meg.
2010. máj. 16. 21:49
 14/31 anonim ***** válasza:
1x a barátnőmmel játszottam ezt úgy kell elképzelni hogy a strandlabdát dobáltuk egymásnak és a vége egy birkózás lett és az nyer akinél a labda van. jó volt élveztük nagyon mind a ketten de nem figyeltem hogy mennyire fogom a kezét és szol hohy ez fáj engedj el hirtelen nem is tudtam hogy mi történt elengedtem és mondta hogy megszorítottam a kezét 10000000x kértem tőle bocsánatot azt mondja a mai napig is hogy nem is haragudott érte de én nagyon rosszul éreztem utánna magam ilyen nem is tudom önutálat volt a dologban és ha tényleg egy ilyen dolog miatt ennyire szarul éreztem magam akkor el se merem képzelni hogy mi lenne ha megütnék egy nő! leginkább semmi mert semmiféleképp nem emelnék kezet egy nőre...
2010. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Először is ha azt írod, hogy verekedős, akkor az ember nem arra gondol, hogy csak megvédi magát ha kell, hiszen én magam is legalább meg próbálnám védeni magamat, csakhogy erre az elmúlt 10 évben egyszer sem volt szükség, mert nem provokálok senkit és a békés megoldások híve vagyok többnyire.


Azonban az nyilvánvaló, hogy nem normális dolog, ha valaki rendszeresen verekszik. Ha a ringben sportolásként az más tészta, de azon kívül igenis beteges dolog. És valóban, az ilyenek meg szokták mondani, hogy nőre sosem emelnének kezet, azonban az agresszió nem egy olyan dolog amit mindig kontrollálni lehet, szóval nagy eséllyel feleség verő férj lesz belőle, és te megérdemled ha te leszel a feleség, mert tudhatnád előre, most persze még imponál az hogy kemény legény. Én egyébként úgy vagyok a nőkkel, hogy ha a barátnőm tapló lenne mindenkivel rajtam kívül, akkor tudnám hogy nem lesz jó a jövő, mert ha lehull a rózsaszín lepel, akkor velem is az lesz. Na ugyanúgy van ez a másik nemmel is, mind bunkóság, mind agresszió terén.

2010. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Attól ,hogy ki provokál ki kit, attól még lehet valaki verekedős csak azért,hogy megvédje magát. De ebbe most felesleges belemenni.

Sose ütött meg eddig ezt hozzáteszem.

A másik az,hogy senki nem érdemel meg semmit! Ha te ezt mondod, benned is van nagyon sok gubanc.

Nem tehetek róla,hogy verekedős azt meg végképp nem fogom neki mondani,hogy ne védje meg magát.

egyáltalán nem imponál, tudod biztos nem élvezném ha megütne ha erre gondoltál?!

Most azért biztos nem fogom otthagyni,mert kiderült róla,hogy verekedős típus. A másik az,hogy én nyugodt típus vagyok nem szoktam nagyon felidegesíteni. És nem is provokálom ezt ki.

2010. máj. 16. 22:15
 17/31 anonim ***** válasza:

Érdekes, belém már számtalanszor kötöttek belém részeg / idi0ta / simán kötekedős arcok és még csak kétszer fajult verekedésig a dolog.


Akibe szorult egy kis elemi intelligencia az az esetek 90%-ában el tudja kerülni a verekedést és ha van egy csöppnyi esze el is kerüli.


Ez nagyon gyenge duma, hogy "csak megvédi magát"... Hogyne. Ahol engem 3 hétvégi buliból 2x meg akarnak verni oda nem megyek vissza többet.

Ha pedig bárhova mentek bunyó a vége el kéne kezdeni gondolkodni azon, hogy mi vagy ki lehet az oka...

2010. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Na jó akkor nézzük a másik oldalról...

AKkor milyen baja lehet egy ilyen srácnak??

2010. máj. 16. 22:37
 19/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy mentálisan mi baja lehet??
2010. máj. 16. 22:40
 20/31 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy mentális baja van.

Elég sok oka lehet. Csak, hogy néhányat soroljak a leggyakoribbakból:


- Magas tesztoszteron-szint (ennek általában vannak külső jelei is, úgymint sok szőr, jellemzően "férfias" kopaszodás és többek között az agresszió is)

- Gyermekkori családi problémákra visszavezethető erkölcsi deficit (magyarul ő nem gondolja rossznak, ha verekszik)

- Jelenidejű stresszes életvitel, amit nem tud másként levezetni (munkahelyi, magánéleti stressz, tartozások, megélhetési gondok, stb)

- De a leggyakoribb az, hogy simán ostoba és bunkó: Vagyis azt a kőkorszaki eszmét próbálja követni, hogy ő jól megmutatja, hogy "ki a f@sza csávó" a vidéken és akinek nemtetszik annak bemost kettőt. Mert ez a menő és ettől válik a falu bikájává, valamint így imponál a vele egy értelmi szinten lévő nőstényeknek.

- Meg persze az sem kizárt, hogy mentális problémája van (vagyis elmebeteg), de ez nem annyira gyakori, inkább a fentiek közül "csemegézz", melyik illik rá a legjobban.


Az első 3 és az utolsó mind kezelhető / elnyomható / megoldható.

A 4. sajnos teljesen reménytelen eset.

Reméljük nem a 4.-ről van itt szó.

2010. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!