Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segitségeteket várom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segitségeteket várom?

Figyelt kérdés
Van egy 34 éves nő,akibe beleszerettem(vagyis nem tudom mit érzek iránt)Van egy fiatal feleségem,2 éve vagyunk házasok.De ez a nő annyira befolyásol engem.Nem tudok tőle szabadulni.Nem akarom a családom elvesziteni,de igy nem tudok élni,hogy ennyire függök tőle.Muszály vele mindig beszélenm,de el akarnám már felejteni.Miota őt ismerem,már boldog sem vagyok.Mit tegyek?
2010. máj. 16. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy gumikalapácsot, és verd ki a fejedből, hogy elhagyod a családod. ha mindenki így állna hozzá, akkor csak röpkapcsolatok lennének, és senkinek nem lenne párja.
2010. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így jártál. Dönts. Más nem fog helyetted.
2010. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dönteni?Mind a kettőre szügségem van.A családomat még énis értem,de erre a nőre miért van szügségem.Igy még senki nemjárt?Csak én vagyok ilyen balfék??
2010. máj. 16. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
egyértelemű hogy a családodat kell választanod hisz ha bajod lesz ők lesznek melleted nem pedig az a nőcske. lehet ez csak egy futó kaland de ezért érdemes feladni az egész életed a csládodat? háát nem!!! térj észhez és beszéld meg a nővel hogy nem találkozhattok többé de ezt amugy hogy érted hogy fügsz tőle? volt köztetek valamilyen szexuális természetű kapcsolat? mert ha igen még igy is a cslád mellet dönthetsz de kakor ezt mond el a feleségednek mert hidd el 100x rosszabb lesz ha a nőtől tudja meg....
2010. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
köss kompromisszumot: szeresd a családod, a nőt meg k*rogasd
2010. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Te is egy szerencsétlen vagy, mint itt az oldalon a 90-95%... most mit mondjak? Hogy hülye vagy? Hogy nem szereted eléggé a feleségedet? Hogy lehet, hogy egy hónap után hozzá mentél, mert hülye vagy és csodálkozol magadon? Mit vársz? Jaaa.. tudom... a sok degenerált hülye válaszát, akik annyit mondanak, hogy "hagyd a csajt" vagy azt, hogy "dugd meg azt jóóvan' "...


Vagy mit??? Ez egy degenerált oldal degenerált embereknek... ezt ki kéne írni nagy betűkkel... és azt is, hogy bármi nemű kérdésre vonatkozó válaszok általában a társadalom alsó 10%-ból érkeznek.

2010. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

figyelj, ez csak egy pillanatnyi lelki zavar nálad. Jó látni, hogy azért tudod, h a családodat kell választanod.

Egy ötletem lenne: igyál sokat, mond el valami csúnyának, és majd tesz róla hogy ne szeresd többé. (más ötletem nincs)

2010. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Annak a nőnek keresd meg a rossz tulajdonságait hogy legyen mi elrettentsen... ha már az nem elég hogy családod van.

Figyelj, a család maga az életcél! Ne törődj semmi mással csak képzeld el a jövőt ezzel a nővel és a válás gyötrelmeivel és a gyermekeid sorsát és hamar rájössz hogy a békés öregkor, a gyermekek felnevelése és unokák dajkálása és a stabil családi élet egy odaadó társ mellett az amit igazán szeretnél... Egyszer élsz

Ha már otthagytad a családod nincs visszaút... Előbb vagy utóbb rájössz.

Tiszta szívemből kívánom hogy ne utóbb legyen!

Egy jóakaród

2010. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen utolso!Hát már énis kezdek attol félni,hogy késő lesz,mire észreveszem magam!De nem tehetek rola,nem tudom mi van velem!
2010. jún. 17. 13:38
 10/10 anonim válasza:

Utolsó vagyok. Szívesen segítettem.

De kíváncsi vagyok, azóta hogy alakult a dolog?

2011. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!