Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elfogadot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadott ha a kapcsolatban a párok így állnak egymáshoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sok vita megy arról a témáról, hogy mennyire elfogadott ha a párok egymás nélkül mennek bulizni, szórakozni, ismerkednek másokkal... Én alig ismerek olyan párokat akiknél ez menne, hogy külön járnak bulizni, meg ismerkednek másokkal ilyenkor buliba, vagy pl a pár férfi tagja, sztriptíz klubba megy haverokkal, meg ilyenek.. Viszont egy kapcsolatban nem lehet csak egymással járni bulizni, kell egy kis tér a másiknak, csak kérdés az, hogy ezek a párok megtudnának egyezni egymással, hogy ok eljárhatnak külön bulizni, berúgni, viszont másokkal nem ismerkednek? Nektek mi a véleményetek erről a témáról? Tapasztalatok esetleg?
2010. máj. 16. 13:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Mi másfél éve vagyunk együtt a párommal és a legtöbbször külön járunk bulizni.

Szerintem ettől erősödik egy kapcsolat..nem lógunk állandóan egymás nyakán..megadjuk egymásnak a szabad teret.

Együtt is szoktunk járni de én jobban szeretek barátnőkkel:D

Ettől függetlenül még nagyon szeretjük és egyáltalán nem csaljuk meg egymást.

2010. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a külön bulizásban semmi kivetnivaló nincs, ismerkedni is lehet másokkal, de tudd, hogy Te tartozol valakihez, és ennek tudatában ismerkedj. Mi is szoktunk külön járni bulizni, és nem azért, mert nem bírom a haverjait, vagy ő az én barátnőimet. De ezek a külön utak nem egyenlőek a pasizással/csajozással.
2010. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

mi szinte többet járunk külön bulizni, mint eggyütt. Ő nem az a "partiarc" ezért mikor néha elmegyek egy szótakozóhelyre a barátaimmal, általában nemjön velem.

De ha neki van valami" kanbuli" valahol, énse vagyok ott.

Kicsit dura lehet, de nálunk elfogadott, csajozni/pasizni nemszoktunk =)

2010. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Utolsó 4nek köszönöm a válaszokat :)

A többiek meg saját magukból vegyenek vissza, ne nekem magyarázzanak. Igen volt már pasim nyilván, és mi jártunk együtt is külön is bulizni, sokat jártunk egy nagy haveri körbe, szóval erről szó sincs, de lesz*rom gondoljátok ezt.

2010. máj. 16. 15:50
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem nem durva, nyilvánvalóan amikor arra van szüksége tartsanak "kanbulit" beszéljék ki a dolgaikat, csajok nélkül, és szerintem a csajoknak is jól esik néha a barátnőikkel lenni és pletykálkodni na meg mindenféle olyanról beszélni amit nem féltétlenül kellene hogy halljon egy pasi...:)
2010. máj. 16. 15:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kanbuli, és a bulizás kicsit mást takar.

Kanbuli az, amikor elmennek egy sörözőbe iszogatni, dumálni, esetleg otthon pókereznek, hülyülnek, vagy elmennek egy koncertre, bár ide hívnak minket csajokat is. Ezt bármikor preferálom, ha úgy gondolja, erre van szüksége, menjen nyugodtan.


A buli viszont nálam a házibulit, zenés szórakozóhelyet jelenti, ahová az ember táncolni, ismerkedni megy. Felesleges elmenni úgy, hogyha mindenkinek azt mondod, bocsi, már van barátom/barátnőm.

Ezt mindketten így gondoljuk.


Tehát buliba együtt járunk, és ugyan senki nem tiltja meg, hogy ott legyek egy kanbulin, vagy ő egy csajbulin, mindketten tudjuk, hogy erre szüksége van a másiknak, mindenkinek van élete a kapcsolatán túl is.

Emellett nem hiszem, hogy érdekli az eszmefuttatásunk egy jó parfümről, körömlakkról, ruhákról, sztárokról.


A bizalom egy jó kapcsolat alapja, ezt mindkét félnek tudnia kell.

Mindazonáltal, lehet, hogy valaki féltékenyebb típus, őt sem kell elítélni, valószínű, hogy a párja megérti.


21/L

2010. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedés nélkül is lehet bulizni.
2010. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nekem :)

Számomra ezt jelenti, de azért vagyunk emberek, hogy különbözzön a véleményünk, unalmas is lenne, ha mindenki ugyanúgy gondolkodna.

2010. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bár nekem a 4éves kapcsolatom alatt elég volt kb hogy 4szer elment a párom nélkülem bulizni és nem csinált hülyeséget!Persze most gondoljunk bele ha megakar ugyis megteszi, nem kell ahozz buliba menni!
2010. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!