Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A komoly szándékkal ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly szándékkal ismerkedésnél partner múltját jobb tudni, vagy nem kell tudni? Miért szokás dicsekedni, ki milyen bevállalós volt?

Figyelt kérdés
Bocsánat hölgyeim ha egyoldalú a megfogalmazás. Pasi vagyok. Példák lány szinte dicsekedve meséli középsulis osztály társaival 4 en egy ágyban kötöttek ki. Másik lány igy be rugott úgy berúgott, fősikola alatt kemény bulikba járt. Nem múlt de egy bárcás k a legjobb barátnője aki mindig rosszba vinné. Ismerőse lánybúcsúztatóján ki mit csinált a vetkőzős pasival. ( na igen örömlányhoz járni gusztustalan akkor ez). Jobb tudni,hogy " benne van a vérében". Vagy jár mindenkinek a tiszta lap. Szintén példa (ez mondjuk féltékenység) megismertem egy lányt, volt osztály társát (lányt) ismertem na ő felvilágosított , milyen volt a kiszemeltem 5 éve. Aki azt mondja, nem kell foglalkozni a pletykával annak mondom a kimondott szót nem lehet nem meg hallani. Kb ennyi kérdező kommentjét figyelgessétek:)

2017. máj. 8. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Na máris kezdem......nekem a jó lányok jönnek be. De azzal is tisztában vagyok aki nem élte ki magát az megbolondúlhat....:)
2017. máj. 8. 13:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod elmúltak már azok az idők amikor a 12 éves lányt a kolostorból vették ki házasodás céljából. A pasi előtörténetét persze nem firtatta akkor se senki...
2017. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele..én is csináltam durva dolgokat, de az az én és bizonyos akkori társaságom titka. Pl több lánnyal laktam fősuli alatt egyik volt hivatalosan a barátnőm, de a másik félt volna egyedül..
2017. máj. 8. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros a leírás.. mármint a partnerjelöltek randin dicsekedtek, vagy most általánosságban visszaemlékezel, hogy középsuliban hogy menőztek egymás között a lányok?


Személy szerint nem igazán tudnám hová tenni, ha ismerkedés, randizás során a másik azzal szórakoztatna milyen kalandjai voltak, nyilván nem tudnám őt komolyan venni. Viszont, ha hajdanán volt ilyen tombolós időszaka, ami már lezárult és van annyira értelmes, hogy nem dicsekszik vele, engem nem igazán befolyásolna.

2017. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy jár mindenkinek a tiszta lap, ha látszik rajta, hogy nem a kalandozásra vágyik már, hanem komolyra. Ha dicsekszik ezekkel a dolgokkal, akkor nehezen hinném el, hogy kijött abból az időszakból. Szvsz nem olyan dolgok ezek, amikre kifejezetten büszkének kellene lenni, de persze szégyellni sem kell, hanem a helyén kezelni, tanulni belőle, ha pedig komoly kapcsolatba lép az ember, akkor elengedni, elszakadni, hűségesnek lenni.
2017. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni, de a hangsúly nálam inkább azon van, hogy milyen tanulságot vont le belőle és hogy most épp milyen. Ha a jelenben normális és tanult a dolgaiból és ez szimpatikus, akkor persze, lehet belőle egy jó kapcsolat. Ha titkolóznak akkor vagy szégyen miatt vagy mert még benne van. Ez nem pozitív, nekem legalábbis. Ha mindent elmond "ésakkormivan/ megszoksz vagy megszöksz" stílusban, akkor szintén nincs dolgunk egymással.

30/f

2017. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neten ismerkedem (ez van)

Lány leírja, hogy középiskola és az egyetem alatt mennyit ivott, célozgat rá,hogy majd minden hétvégén ottalvós házibuliban volt, mennyi pasi csapta neki a szelet és mennyinek volt meg (kétértelmü célzásokkal)

Másik lány leírja: szalonnát sütöttek borozgattak felmentek a szobába és dugtak egy jót 4en

Némelyik hölgy füves sztorijával jön.

Egyesek 15 éves korukban hajnalig kóboroltak az utcán (mondjuk velem is megesett de egyrész pasi vagyok másrészt nem dicsekszem vele)

Én se voltam minta gyerek de nem menőzöm vele, nem is szégyellem de maximum haverokkal nosztalgiázunk a balesetekről.

2017. máj. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!