Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasi 31 felett, aki helyes és gyúr és még hűséges is? mert a párom ilyen, csak szakítanom kell vele, és találok én mégegy ilyet, vagy ő volt az egyetlen?

Figyelt kérdés

a gyúrást nem úgy értettem, mint arnold schwarzenegger

nem izomagyú, 120 kilósakat

nos van ilyen????


2010. máj. 15. 15:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

16.06 vok

Én még egy egyéjszakást is megtiszteltem annyira,hogy amíg velem volt,nem nézegettem mást.A bárdolatlanság nem változtatható,főleg felnőtt embernél.

2010. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hm, hát mióta vagytok együtt? Régóta csinálja ezt, hogy más lányokat nézeget,beszólogat, meg arrébb áll, meg ilyenek? szerintem, ha szeretne, megváltozna. Ha gondolod ülj le vele beszélni erről. De ha tagadja ne foglalkozz vele, mert akkor csak hazudik. Lehet, hogy ha megfenyegetnéd, hogy otthagyod beijedne, és hajlandó lenne változni, de nem tudom tartós lenne-e a változás :S Az a baj, hogy ennek a srácnak egy alapvető tulajdonsága hiányzik szerintem, és az a nők iránti tisztelet.
2010. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
egy megoldás van. ha már amúgy is kifelé állsz a kapcsolatból, akkor ezt ne mutasd. mondd meg neki, hogy ezek téged bántanak, és ha nem változik meg akkor vége. Ezután kivársz, és ha nem változik meg, akkor szakítasz vele mondjuk 1 hónap után.
2010. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"miatta lettem szőke szexis csajból, edzőcipős barna egér

semmi baj az öltözéssel, szerintem a csajoknak nem akarja kifejezni, hogy szereti a bnőjét, vagy hogy egyáltalán van bnője

szóval mindig úgytesz, mintha egy havernővel lenne együtt, senki nem vágja le, hogy ez szerelmespár.

és csak szerintem szüksége van az elismerő pillantásokra azért csinálja és lesz*ja, hogy nekem ez hogy esik"


1. ezt ott elk*rtad, amikor szexi szőkéból topis barna lettél. Ez azt jelenti, hogy behódoltál neki!

Vissza szépen a szőke hajat és a magassarkút szexi szoknyával! Nyugi ha mentek együtt őt a kutya sem foga észrevenni, de téged igen!Te meg csak flörtöljél, nézegesd a jó pasikat!!!!!

Szivatásnak nem rossz!


2. ezek a jóképű pasik semmit sem érnek. Hiába jóképű ha egy undorító fazon. Nekem inkább lenne átlagos pasim, de az a tenyerén hordozzon, mint egy ilyen szemét....


3. gondolom, nem te vagy neki az igazi, csak használ téged, vagy cselédkedsz is?


Nem lehet egy hősszerelmes, ha minden kritikájára igent mondasz és úgy csinálsz mint egy butus bólogató birka, bocs.


Fel a fejjel! Vissza a szőkére! Szexi ruhák és smink! Ha vele mész akkor is!

Itt a nyár ne legyen egy fiatal lány slampos!


Aztán szívasd meg és utána le a pasival...

ne a külsőt nézd csak, hanem a belsőt is! 26-30 évesek között is válogathatsz!


26.L

2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
30%

"I. általában csúfol, hogy nem vagyok szép"


Hát, ja jól leépített téged. Ezzel bebiztosította azt, hogy megmaradj mellette, és leépítette az önbizalmadat. Egyes pasik nagyon is jól tudják manipulálni a naiv nőket....


Na indulás fodrász szexi ruhák!


ja, és az hogy nem vagy szép, azzal nem csak leépíti az önbizalmadat, hanem egy jele is annak, hogy nem szeret és nem tisztel.

Én a te helyedben felszednék egy pasit és megcsalnám.

2010. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az ,hogy Te beleraksz egy kapcsolatba mindent amit egy férfi csak kívánhat egy NŐT-l de az a f@sz, ezt nem veszi észre. Sajnállak.
2010. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
még annyit ,hogy nem fog! mikor Te változol ,mindig az ő igényét.az ilyen ember túl nárcisztikus.
2010. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez az ! vissza a szőke hajat, meg a szexi ruhákat:) meglátod akkor mer-e majd csúfolódni!
2010. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

amúgy ő a kapcsolat legelső napjától ilyen

meg csak azért nem merek megint szőke lenni, mert anno ezért nem akart velem összejönni "mert ribancos vagyok"

és olvastam valahol, a szőke nőkről a pasiknak a szex és flört jut eszébe, a barnák keltenek bizalmat és én már komoly kapcs-t szeretnék

egyenlőre magas lovon ül a srác, tényleg cselédkedek neki, ő meg a villanyt sem csinálja meg nálam

szóval nem szeret, nem tisztel

de miért???

2010. máj. 16. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!