Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasi 31 felett, aki helyes és gyúr és még hűséges is? mert a párom ilyen, csak szakítanom kell vele, és találok én mégegy ilyet, vagy ő volt az egyetlen?

Figyelt kérdés

a gyúrást nem úgy értettem, mint arnold schwarzenegger

nem izomagyú, 120 kilósakat

nos van ilyen????


2010. máj. 15. 15:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Van pasi 31 felett, aki helyes és gyúr és még hűséges is? mert a párom ilyen"

te tényleg elhiszed, hogy hüséges??? föleg azok után, amiket leírtál... ne áltasd magad!

2010. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

mivel saját magát szentként állítja be, önmagáról alkotott képe dőlne össze,ha megcsalna - előtte tuti kidobna

előző bnőit sem csalta meg

de nekik is gondjuk volt azzal, hogy mindenkivel flörtöl

túl nyitott a srác

2010. máj. 15. 15:48
 13/29 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásodból gondoltam,hogy tini vagy.Bocsesz:)

Akkor nem értem miért engedi el a kezed.Öltözködésben, passzoltok?Csak azért mert nálam,már becsúszott,egy két nagyon jó csaj,csak hát az öltözködési stílusuk számomra vállalhatatlan volt.

2010. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

miatta lettem szőke szexis csajból, edzőcipős barna egér

semmi baj az öltözéssel, szerintem a csajoknak nem akarja kifejezni, hogy szereti a bnőjét, vagy hogy egyáltalán van bnője

szóval mindig úgytesz, mintha egy havernővel lenne együtt, senki nem vágja le, hogy ez szerelmespár.

és csak szerintem szüksége van az elismerő pillantásokra azért csinálja és lesz*ja, hogy nekem ez hogy esik

2010. máj. 15. 15:55
 15/29 anonim ***** válasza:
Akkor már vágom.Valszeg te vagy mondjuk a kedd,péntek nálla.A hétfő,szerda meg egy másik csaj mondjuk.Hétvégén meg beújjít egy egyéjszakást.Volt ilyen korszakom nekem is.
2010. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

nem csal meg.

ha mindennap látni akarom, mindennap látom

most is átmehetnék, csak nekem kellene megint bocsánatot kérni,egy kisebb vita miatt, és nekem van igazam és azért se fogok!!!

de éjjel-nappal velem lenne, én nem bírom.

2010. máj. 15. 16:09
 17/29 anonim ***** válasza:
Figyelj... sürgősen hagyd el szerintem! Ha más fele nézeget, nem becsül meg téged, akkor nem is érdemel meg. hagyd ott,járj el bulizni, biztos találsz valaki megfelelőt, aki értékelni is tud!!! esetleg iratkozz be egy konditerembe, és nézz körül ;)
2010. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

de úgy fáj minden tőle

és mégis úúúgy szeretem őt

és ő minden álmom

és nem értem miért kapom én ezt?????

2010. máj. 15. 17:42
 19/29 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy olyanba vagyunk szerelmesek, aki "nem jó" hozzánk. Én is olyannal voltam együtt, aki nem tudott olyan kapcsolatban élni velem, amilyet én szerettem volna. szerintem ezzel te is így vagy. És ha ő nem képes változni, és ilyen ocsmány dolgokat csinál (csúfol, másfelé kacsintgat...), szerintem jobb, ha félreteszed az érzéseid és elhagyod. Tudom, hogy hülyeség, de utána könnyebb lesz. Addig meg barátnőzz sokat, amíg elfelejted, foglald le magad. De ha így bánik veled, biztos hogy nem ő az akivel le kellene élned az életed.
2010. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
olyan nincs, hogy megváltozik?
2010. máj. 15. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!