Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb.hány éves kortól lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.hány éves kortól lehet valaki tényleg szerelmes?

Figyelt kérdés
Itt nem az ovis szerelmekre gondolok és ti hány évesen voltatok elöször szerelmesek?
2008. okt. 14. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározva hogy hány éves kortól.Itt nincs szabály hogy hány éves kortól legyen az ember szerelmes.Egy kislány is lehet ugyanugy szerelmes mint egy 80 éves nénike.
2008. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akárhány évestől. Pl az óvodában is.
2008. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szerelem az nem kor függő, bár azért nem is teljesen jön elő minden korban!


A szerelm pontos definícióját igazából szerintem senki sem tudja... egy biztos: ha szerelmes vagy, nincsenek kifogások nincsenek "ha" és "de" szavak amikor egy kapcsolaton gondolkodol, és a szerelem egy fajtája is a szeretetnek... és tudod mi a szeretet? Lemondás. Hogy a másiknak jó legyen! példa: nem veszel autót, mert a kedvesednek már nagyon vágyik egy nyaralásra, és mivel szereted meg adod neki... de nem szükséges ilyen nagy dolgokba gondolkodni!

2008. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kor függő! Bárkivel megtörténehet!

Én először 10 évesen lettem szerelmes, de a srác nem viszonozta, ez a szerelem 16 éves koromig tartott. Majd 19 éves koromban lettem újra szerelmes.

2008. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsónak: hűha :O sok évet epazaroltál erre az ábrándképre :S ... én is így vagyok, hogy már 2 éve szerelmes vagyok, és a fiú nem viszonozza, de nem tudom elfeljteni, főleg hogy napi szinten látom...


véleményem szerint, az olyan szerelem ami már komoly, 10 éves kor felett van. az alatt is lehet, természetesen, de gondolj bele, ha egy 6 éves kislány, és egy 7 éves kisfiú szerelmesek egymásba, akkor 10 év múlva már csk nevetni fognak rajta, hogy olyan kicsin szerették egymást :) {ezt tapasztalatból mondom} 10 felett, már általában megkomolyodnak a gyerekek. én 13 éves vagyok, és most érzem először, hogy tényleg szerelmes vagyok. {egyébként mikor 10 év alatt voltam, akkor főleg sztárokba voltam szerelmes :D} egyébként, tényleg bármikor lehet szerelmes az ember.

2010. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!