Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírjak MSN-en, vagy várjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak MSN-en, vagy várjak, míg ő lép témáról vélemények? 21F

Figyelt kérdés

Hülye dolog. Egyrészt ugye ebből lehet leszűrni, hogy mennyire érdekled a másikat....


Mindig ő ír rám...


Ő viszont mindig "nincs a gépnél" - még akkor is ha ott van...


Most ilyenkor? Vagy hagyjak neki üzentet? - ugye 50% az esély, hogy gép előtt van, vagy nincs


Vagy valaki azért hagyja bekapcsolva egész napra az MSN-t, hogy mikor visszatér a géphez, lássa, kik írtak neki?


2010. máj. 14. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy csaj aki mindig " nincs gépnél"-re volt állítva. Hetente egyszer ráírtam , mert én meg rejtve voltamg. általában :D
2010. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha elérhető lenne simán ráírnék, mert tudnám hogy ott van.


De már egész nap, reggeltől fogva "nincs a gépnél".


Jó persze, legfeljebb tényleg nincs ott, akkor meg mondhatom hogy csak beköszöntem, aztán legközelebb madj ő ír rám...


Csak ez akkor is lutri...

2010. máj. 14. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, aztán majd csak visszaír. :) Az nem jó, ha mindig ő ír rád, egy idő után meg fogja unni. Pl. én is jobb szeretem, ha a srác kezdeményezi a beszélgetést, különösen, ha tetszem az adott fiúnak. Most is van valaki, de mindig megvárom, amíg ő ír. :D Már csak azért is. :D
2010. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyjátok már ezt a kurv* msn-t, én is leszedtem a gépről mert csak idegesitett
2010. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szió!

Igen, a legjobb lenne a személyes kontakt, de most ez van. 22 éves lány vagyok, és pont ugyanez van velem, meg egy sráccal. Ő mindig elfoglalt, én meg szabad, vagy rejtett. Elfoglaltsága ellenére sokszor írt nekem, és én is rákattantam, akkor is, ha az volt neki kiírva. Fordítva szintén megesett, tehát őt sem érdekelte, hogy mit jelez ki a gép. Szóval, attól, hogy kint van a "nincs a gépnél", még lehet, hogy nagyon is ott van. Szerintem írj neki, talán valami kifogással (szia, zavarok? tudnál segíteni nekem, ha leszel?), aztán meglátod, vissza ír-e. Ha nem zavarod, akkor meg elkezdhettek beszélgetni. Megkérdezheted, hogy nem baj-e, ha máskor is írsz neki.

Egyébként, tartsd magad az adok-kapokhoz, tehát, egyszer-kétszer írj neki, aztán ő jön, és utána megint te. Ne legyen egyoldalú az információ áramlás. :)

2010. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!