Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, lépjek most, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, lépjek most, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, jövő hónapban születik a babám. A baba apjával külön élünk. Három éve tart a se vele se nélküle. Hétvégente együtt vagyunk, de nekem ez már nem jó így. Sajnos nem fogunk összeköltözni, ennek oka van. Viszont egyre többször jut eszembe, hogy van még valakije rajtam kívül. Ha rákérdezek, tagad persze. Nem akarom hogy hülyét csináljon belőlem a hátam mögött, de nem tudom, hogy bizonyosodjak meg. Kedves velem tényleg, mégis úgy érzem, annyira nem fontos neki a kapcsolatunk. Szakítanunk kellene?
2008. okt. 14. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!Tudom ilyen nehéz!De igen!Szerintem,ez igy nem jo!Jo baba várást!
2008. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az előző vagyok!Én ugy gonodlom a se vele se nélküle kapcsolat a legrosszabb ami lehet (én 5 éve csinálom)!De egyszerűen nem tudok kiszállni belőle!De mindenképpen ki kellene mert az idő meg csak megy!
2008. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!