Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 16 éves fiú ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves fiú ismerősöm én 14 vagyok nagyon jóban vagyunk de kezdek egyre többet érezni és ő is néha mutatott olyan jeleket amik szerintem arra utalnak hogy nem vagyok közömbös a számára. Mit tegyek megmondjam neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Félek elmondani neki hogy mit gondolok róla mert ha mégsem tetszem neki akkor elmondja a haverjainak és rajtam fognak röhögni, vagy azután már nem lehetünk barátok. De ha nem mondom meg neki és esetleg mégis úgy érez akkor lehet hogy ő nem mer lépni!
2010. máj. 12. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondj neki egyértelmű dolgokat.
2010. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem célozgass rá.
2010. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én ugyanígy voltam anno 15 éves koromban egy lánnyal(9 éve lassan a barátnőm :D)elhívtam moziba és ott elbeszélgettünk egymásról (addig is ismertük egymást egész általánosba,tetszettünk is egymásnak csak nem mertünk lépni.) meg minden és egy 2 hét után össze is jöttünk :D

sok szerencsét :D

2010. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ez hülyeség, nem értem miért hiszi mindenki azt, hogy a fiú első dolga az, hogy mondja a haverjainak, éshogy azon röhögnek majd, hát ilyen nincs! esetleg akkor ha a fiú egy köcsög.


sztem mond meg neki, elvégre nem vesztesz vele semmit, ha nemet mond, akkor is még barátok maradhattok, és ha azt mondja neki is tetszel, akkor meg te leszel a legboldogabb a világon! :)


sok sikert! hajrá =)

2010. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval próbáld meg,és igen ha normális akkor nem híreszteli ha még is akkor meg jó hogy nem jöttél vele össze...
2010. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jézusom . velem is pont ez volt én is pont ennyi idős voltam.és a pasi is.:) csak mi már megbeszéltük h nem lessz szorosabb a kapcsolatunk mert akkor lehet h többé nem lennénk barátok. de aztán látszott hogy kezdett közeledni felém. és akkor léptem én.elhívtam dvd-zni ,és hát...:)

azóta együtt vagyunk :) :D

nem is kell a szemébe mondanod h szereted, elég ha

elhívod fagyizni, sétálni, dvd-zni vagy bármi ahol kettesbe lehettek. találkozzatok az a lényeg.

és majd kisül belőle valami.


16/L

2010. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

még valami.

nyugodtan megbeszélheted vele, de ha nem akarod, vagy nem mered..(vagy nem tudom) akkor hívd el valahova..bla bla.



az előző válaszoló voltam..:)

2010. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat nagyon sokat segítettek .... meg fogom fogadni őket! :)
2010. máj. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!