Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaphatnék valami megoldást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatnék valami megoldást hogy vissza szerezzem?! NEM SZERETNÉM ELFELEJTENI SZÓVAL ILYEN VÁLASZOKAT NE!

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő: 20éves vagyok, hetente 2x társastáncolni járok már 3 éve egy táncklubba. Tánctanárommal (29) alakult tavaly nyáron egy kapcsolat, aféle szeretői. Mielőtt belementem volna a kapcsolatba, természetesen kiderítgettem bizalmas dolgokat a családi helyzetéről, amit később ő is bevallott. Feleségével 12éve vannak együtt született 2 gyerek is a kapcsolatukban. A kapcsolatuk már elég rossz, már csak a két gyerkőc tartja együtt öket, illetve ha válik mindent veszít és költözhet vissza az édesanyjához.. De a lényeg ott kezdődik, hogy szépen eltelt a nyár, minden tökéletesen működött, később kezdett "melegedni" a helyzet, (téma volt a táncsuliban hogy biztos van köztünk valami, ez elég nagy gond, hiszen az iskola tulajdonosa a feleség.)

Tehát ettől a férfi megijedt és szakított is velem, azon az elven járt, hogy ha megutáltatja magát velem,minden jobb lesz mert nem fogok "szenvedni".Ezt ő bunkó viselkedéssel oldotta meg. Ez a helyzet addig fajult hogy nem bírtam tovább, elmondtam neki hogy szeretem nem akarom elveszíteni szinte sokszor sírva fakadtam előtte, amikor láttam hogy nem megyek semmire zsaroltam/ fenyegettem, hogy bevallok mindent ha nem folytatjuk. Heti szinten vitatkoztunk, amikor nem találkoztunk akkor telefonon könyörgött hogy ne tegyem meg. Nem volt szívem megtenni, láttam hogy így sem megyek semmire, ismét más utat választottam. Jött egy új srác táncra, összejöttem vele, aminek a tánctanárom azt mondta hogy nagyon örül mert nem akart engem bántani és így végre boldog hogy boldog lehetek. Azonban látom rajta hogy nagyon rosszul esik neki, szinte teljesen megváltozott, eddig sosem jött oda puszit adni amikor köszön, ma már igen, rengetegszer odajön hogy táncolhasson velem, régebben elkerült. Közben ráébredtem hogy nagyon nagy hülye voltam és nagyon gyerekes, szeretném visszafordítani ezt az egészet, szeretném ha újra kezdődne és ezt a 7-8 hónap nyüglődést ha nem is elfelejteni, de enyhiteni tudnám benne. Erre a helyzetre is van megoldás?


2010. máj. 12. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj bele,hogy csak megkufircolt.Mit nem lehet ezen megérteni?Egyébként a pali meg magára vessen,hogy nem látta a Végzetes Vonzeró című filmet.Szeretőnek nem szabad labilist,vagy gonosz zsarolót választani.
2010. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag egy olyan férfi mellett akarsz lenni aki nem téged választott mert én így vettem ki a szavaidból. Ezáltal nem is szeret téged. A végén csak féltékenységből kezdett közeledni hozzád.

1. Gyerekek

2. Feleség

3 Te

Neked jó ez így? Biztos, hogy ezt akarod? Hogy mindig te legyél az utolsó?

2010. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz ki a tánciskolából és menj máshova táncolni!ez a megoldás kiscsillag.
2010. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!