Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam megsértve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megsértve?

Figyelt kérdés
A barátommal vesztettem el a szüzességem. Korábban egyetlen fiúval voltam, akivel "csak" petting volt. Igazából elég rossz korszakomban voltam, összetorlódtak a dolgok, és annak ellenére, hogy bunkó volt velem, és lelkileg zsarolt, én belementem a pettingbe. Egyszeri alkalom volt, megbántam, nagyon. A barátom múltkor kérdezősködött erről a kapcsolatról, elmondtam neki mindent, erre az volt a reakciója, hogy felesleges volt udvarolnia, ő is lehetett volna bunkó velem, és akkor is megkapott volna, így csak plusz munkát végzett. Mikor elsírtam magam, akkor azzal jött, hogy csak viccelt, ne vegyem komolyan, neki tetszett még az udvarlás, időhúzás is. De tudom, hogy ez nem vicc volt, hanem komolyan gondolta. De engem szörnyen megsértett ezzel. Jogosan érzem magam megbántva, vagy igaza van, hiszen ha az előző fiúval belementem a dologba annak ellenére, hogy egy tapló volt, akkor a mostani barátomat feleslegesen "dolgoztattam" a randikkal, lassú haladással.
2010. máj. 11. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi - a barátod egy bunkó :)

22F

2010. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég gyökér.


18/L

2010. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irónia: Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom. (forrás: Wikipédia) Ha az én barátnőm mondta volna azt, h az előző pasija bunkó volt és ezért pettingelt vele, énis elsütöttem volna h "vazze, ha ezt tudom, akkor énse virággal kezdek ;)" Csak szerintem neki leesett volna a dolog...
2010. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

látatlanba nehéz megmondani, de én is amondó lennék, hogy ironizált - nem a legkifinomultabb irónia, de nem akart rosszat és valszeg tényleg nem komolyan gondolta.

Aztán amikor látta, hogy érzékeny területet talált el, akkor már próbálhatta magyarázni..


Ilyen van néha, amikor az egyik fél kevésbé gondol bele/nem gondol bele, és amit ő kis odaszúrós humornak gondol, az komolyan megbánthatja a másikat - ilyenkor mindent meg kell próbálni, hogy kiengeszteljük a másikat, a sértett félnek meg megpróbálnia megbocsájtania, mert nem az ő megbántása volt a cél, az csak sajna úgy alakult. Jogosan bántódtál meg, de azért próbálj megbocsájtani.

2010. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg iszonyú bunkó dolog volt ez tőle. Ha mindent elmondtál neki őszintén, tudnia kellene, hogy ez érzékenyen érint, hogy gondolhatta, hogy ez vicces? Bocsi, de szerintem ez taplóság volt részéről, jogosan vagy megsértődve.
2010. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg te vagy kicsit eltájolva:S mással vagy mikor nem szeretted és csak bántott elég dilis vagy... igaza van pasidnak... énis ugyan eszt tettem volna 17/f...
2010. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindenkiben van egy kicsi féltékenység az exekre, senkinek nem esik igazán jól, hogy az ő párjukkal anno még más volt ebbe bele sem szoktunk gondolni, mert előttünk volt, de akkor is sz*

szóval ezért volt a reakciója olyan negatív, és ezért is hozta fel a témát, mert zavarta maga a tudat, hogy más hozzádért

szóval lépj túl rajta.

lesz, amikor meg te fogsz besértődni, mert mondjuk szülinapjára kap egy puszit egy csajtól...vagy ilyesmi

2010. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút jogos. durva "vicc" volt.
2010. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Megvan a véleményem a barátodról. Ahelyett, hogy egy ilyen rosszul végződő sztori után szeretgetne, még ki is gúnyol.(!)

Szerintem eléggé kell most tepernie, hogy kiengeszteljen téged egy ilyen megállapítás után. Az ő dolga az (lenne), hogy megvédjen téged az ilyen alakoktól és tanuljatok a hibákból!

2010. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!