Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a következő problémákat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a párom 38 éves. 1,5 éve vagyunk együtt. November végén megszületik a kisbabánk. Nagyon várjuk...:-) Közben házat építünk, ami nem fog elkészülni a baba érkezéséig. Ezért albérletbe szülük, ami nem lenne gond, csakhogy azt el kell hagynunk dec. 15-ig. 2 hetes lesz a babánk, és költözhetek vele a félig kész lakásba, ahol ki tudja mi vár rám.

A párom nagyon türelmes, segítőkész, azt mondja ne aggódjak. Közben meg azt veszem észre rajta, mintha nyűg lenne az építkezés neki. Ő építi a lakásunkat. Nagyon fáradt, látom rajta. Teljesen megértem, ezért megpróbálom őt nem terhelni a babával kapcsolatos esetleges "problémákkal".

Valamelyik nap viszont megjegyezte, hogy semmit nem mondok el neki. Pl.: hogy vettem babahordozót.

Bennem van a félelem, ami szerintem természetes.

Párom azt mondta tegnap is, hogy nincs semmi baj köztünk, minden rendben. Kicsit pityeregtem, ő azt mondta, túl aggódom és túl kombinálom a dolgokat. Lehet igaza van, de ott van a női megérzés, az ösztön....mintha belefáradt volna a kapcsolatba a párom.

Mit tegyek. Türelmem kezd elfogyni. Pedig sokszor robbanni tudnék.

Nagyon nehéz így. De mind emelett nagyon boldog vagyok. Mert úgy érzem révbe értem.

Szüleim is rengeteget segítenek.

Lehet, hogy a hormonok játszanak velem?

Valaki térítsen észhez.:-)

Köszönöm.


2008. okt. 12. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érdeklődik, sőt még meg is jegyzi, hogy miért nem mondasz neki dolgokat, és a sírásod alkalmával is megnyugtatott, akkor nem hiszem, hogy túl nagy gond lenne. Szerintem csak kicsit sok volt neki ez így hirtelen, gyerek, meg a ház. Nem hiszem, hogy komolyabb gond lenne, és szerintem túlaggódod.
2008. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán az a gond hogy sok a munka a házzal,sokat aggódik de attól még nagyon szeret téged! Légy türelmes és ne aggódj ahogy leirtad egy boldog kapcsolatot képzelek el,szerettitek egymást csak kell egy kis idő hogy a dolgok rendeződjenek!! Grat a babához ha a szüleid mindenben támogatnak a plussz öröm sztem!
2008. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Most már másképpp látom a dolgot. 20 perce is idejött hozzám a párom, és olyan édes volt....:-)

Csak ha egyedül vagyok, egyből kombinálok, meg jár az agyam....

2008. okt. 12. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A második válaszadó vagyok...na látod gondoskodik rólad,figyel rád...úgyhogy további sok boldogságot!! Ez hogy egymagadba jár az agyad meg tök normális..én is szoktam kombinálni meg sztem mindenki! :)
2008. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi túl vagyunk egy építkezésen, a baba a már majdnem kész házba jött. A házat 80%-ban a saját kezemmel építettem, mondjuk nekem nem volt szűkös határidőm. Nagyon jól esett, hogy a feleségemmel meg tudtam beszélni, hogy mennyire belefáradtam, mennyire utálom már az építkezést. Beszélgessetek sokat, minden jöjjön ki alapon, nehogy rámenjen a kapcsolat! Sok sikert!
2008. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!