Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Lehetséges ennyire erős barátság?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyunk. Csak barátság van köztünk és ezt már ez elején le is tisztáztuk, hogy csak az lehet.

Nagyon jól el tudunk beszélgetni, jól elpoénkodunk egymással.

Ha a közelében vagyok valami olyat érzek, amit senki mással nem. Olyan nyugalmat és valami megfoghatatlant. Nagyon jól megértjük egymást és tudom h ha bármi gondom van, fordulhatok hozzá. Ő mindig megvígasztal, felvídít és támaszt nyújt.


Arra lennék kiváncsi, h mi ez?


2008. okt. 11. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy párkapcsolatban vagyunk mind a ketten
2008. okt. 11. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írígyellek. Én nem éreztem ezt kb 15 éve. Azóta voltak kapcsolatok, van család, gyerek, stb. De ilyet azóta sem éreztem senki iránt. Ez valami olyan szerelem, ami -bár bután hangzik- amit csak egyszer érez az ember. Ha ez kibontakozik, és összejöttök, orbitális lesz. Persze nem biztos, hogy örökké fog tartani....
2008. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a barátnőim azzal nyaggatnak h nem létezik fiú-lány között ilyen mély barátság és jöjjek már össze vele, de félek h megromlana ez a barátság

no meg azt se tudom mit érzek, ő mit érez

és mint mondtam, mindkettőnknek van párja :S

2008. okt. 11. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem erre kétszer nyílt alkalmam az életben,h. ilyet éreztem. Az egyik illetővel még mindig csak nagyon jó barátok vagyunk. Viszont a másikkal is így indult az elején, s egy idő után összejöttünk, és még mindig boldogok vagyunk. Valahogy ez a mély barátság, nagyon boldog szerelemmé alakult. Viszont a másik esetben csak barátok maradtunk. Úgyhogy szerintem mindkét eset lehetséges. Szerintem ez mély barátság, ami megmaradhat barátságnak is, de szerelemmé is alkulhat.
2008. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lány barátom 2-3 éve akivel eleinte nem is voltam jóban, meg nyomult rám és nem tetszett. De aztán kiderült, hogy egy csomó dologban hasonlít rám és nagyon megszerettem és kb fél éve egy táborban megváltozott az egész egyre közelebb kerültünk és mindent elmondtunk egymásnak minden titkunkat már jobban ismerem a csajt mint az anyja:) aztán elkezdett járni egy sráccal és nagyon féltékeny lettem és aztán szakított a sráccal és most nagyon közel állunk egymáshoz és még mindig nem tetszik mármint nem az esetem, de nme bírok élni nélküle:)
2008. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

pont ezt érzem!

nem az esetem a srác, sőt...

de olyan számomra mint a levegő

2008. okt. 11. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyet én is éreztem, valahogy túl jó vele lenni, ahhoz, hogy megkockáztassam, akár 1 év boldog együtt járásért, túlságosan tisztelem és szeretem, és persze nekem is van más, de iránta sosem fogok így érezni.
2008. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!