Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez az érzés? Többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az érzés? Többet érzek mint barátság?

Figyelt kérdés

Egy csajjal nagyon jóba vagyok barátilag szeretem is.

De mikor vele beszélek folyton csak a szexről beszélünk szinte mindig. Valamelyik nap szakított a barátjával és olyanokat mondott h még én is meglepődtem hogyha vele akar a szexről beszélni akkr ő leoltja én meg pont ellenkezőleg.

Meg hogy szívesebben jönne hozzám itt aludna filmet néznénk meg ilyenek...

Na erre másnap kibékül a gyerekkel és ma meg ott alszik nála én persze ezt nem tudtam és ugyanugy beszélgettünk aztán valahogy "elszólta" magát én megy féltékeny lettem vagy nemtudom rendesen meghülyültem és leléptem msn ről.

Voltatok már így? Mert én most nemtudom hogy több lehet e ez mint baráti szeretet?


2010. dec. 11. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bitang rossz helyzet ez:S Tuti, hogy kezdtél beleszeretni a lányba. De itt ezek alapján csak másodhegedűs vagy:S vagy barátzónában vagy benne....el kellene őt felejtened szerintem:S
2010. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát apám! ebbe beletenyereltél! Tudom, mert én is pont ebben a cipőben vagyok. köztünk több is volt. de ő visszament az ex pasiához. azóta "barátok" vagyunk, de megőrülök érte! nem tudom meddig bírom, de megőrjít a gondolat, hogy oda bújik ahoz a suttyóhoz! és tudom, hogy meg fogja szívni, de ami a leg rosszabb, amint kidobja a pasi, én várni fogom őt! mert nincs olyan óra, hogy ne jusson eszembe, hogy ne lássam magam előtt, ahogy fekszik az ágyon meztelen...
2010. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
barátom, te olyan szerelmes vagy mint a huzat!
2010. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!