Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ő szakított velem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő szakított velem, miért van még az kiírva a közösségi oldalakon, hogy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az egyik helyen a nevem is meg van adva, szóval nem új barátnője van. Pár napja vagyunk külön, 2 év után.


25/L


2010. máj. 10. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én kb. két hét után írtam át, olyan szakítás után, amit én is akartam!
2010. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult ilyen, hogy az aki szakított velem 2 év után még két hétig nem szedte le egyik közösségi oldalról sem azt, hogy kapcsolatban van velem. Aztán utána eltűnt. Picit én is reménykedtem, hogy hátha még lesz valami, de nem lett semmi. Amúgy én is zokogva távolítottam el minden nyomát minden oldalról. Ez csak annak fontos, akinek a másik jelent valamit. Akinek nem, annak mindegy hogy ott van-e még valahol, hogy kapcsolatban vagy sem, mert ő tudja, hogy nem lesz semmi, ezért nem érdekli, hogy a másik mit él át, amikor fennhagyja, vagy leszedi.
2010. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
azt irta másik kapcsolata van.
2010. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, el is kellene hinnem, hogy pontosan ő írt ide?
2010. máj. 10. 13:56
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, van egy bátyám, és lakásban lakott a barátnőjével (azóta házasok), és mikor ott volt a nőveérem, nyíltan az új barátnője előtt lehordta bátyám (remélem tudod követni :D), hogy miért van még kint a kapucsengőn a "bátyám + régi barátnő neve".

A lány csak azt mondta, hogy ááh őt nem zavarja, bátyám meg annyit mondott, hogy ja, csak azt remélte hogy az "új barátnő" majd letépi :)... Mellesleg az a régebbi egy igen hosszú és komoly kapcsolat volt. Szerintem te is így okulhatnál belőle, tudja, hogy kint van, de szerintem szimplán lesz*rja. De te tudhatod jobban, te ismered őt. Ha érdekel a javaslatom, szerintem ne mássz erre rá (attól csak irritálóbb lesz neki), ne faggasd erről meg semmiről, próbálj olyannak tűnni, mint aki felfogta, hogy vége van mindennek, még ha még nem szeretnéd azt gondolni, szerintem ez a legjobb út.

2010. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Biztos ez az amit pont nem akarsz hallani (olvasni), de ez nem jelent semmit! Vagy nem foglalkozott pont ezzel pont most, vagy még nem képes rá, hogy rögtön átírja.. de ha ő maga mondta, hogy végleg vége, akkor ne vadidegeneknek higyj.. tudom, ilyenkor minden bíztató szó reményt ad, és te még nagyon az elején vagy. Talán ebben a stádiumban még szükséged is van a reménykedésre. Egyszer mikor otthagyott egy srác másfél év után, nekem is jól estt, ha totál kívülállók elkezdtek bíztatni, hogy úgyis visszajön, de ez csak megnehezítette a felejtést. Onnantól ment könnyebben az elszakadás, amikor tudatosítottam magamban, hogy nem jön vissza soha.

Mindez persze nem zárja ki, hogy történetesen ti pont összejöttök újra, mert persze én honnan tudjam. De ha tényleg esély lenne rá, azt nem egy közösségioldal-státuszból fogod észrevenni..

De jobban jársz ha felejtesz, már csak azért is, hogy ne érhessen kellemetlen csalódás, max kellemes. Most még a durva lelkizős stádiumban vagy, gyászold ki magad, aztán idővel menj szórakozni ismerkedni.. (Vagy ahogy érzed, de ez általában így zajlik..) Jön majd másik.

2010. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jelent semmit.

Nem kéne hogy az emberek életét ennyire a közösségi oldalak határozzák meg. Én nem tudom mennyire van ráfüggve a facebookra, de az hogy nem szedi le a neved és hogy kapcsolatban vagytok nem annak a jele, hogy csak kéreti magát, hanem inkább annak, hogy még nem jutott eszébe. Nekem is van olyan hely, ahol még az van kiírva hogy egyedülálló, pedig fél éve kapcsolatban vagyok. Csak nem érdekel mi van odaírva.

Szerintem inkább arra adj, amit mond, és nem arra hogy mennyire függ egy közösségi oldaltól.

2010. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt annyi válasz meg saját tapasztalat elhangzott, de ezek számodra nem hinném h hasznosak voltak , senki számára sem, mert sem mi se te nem tudhatjuk h mért van még kint, annyi oka lehet találgathatunk mondhatjuk h mert leszarja ugyanakkor lehet h pont nem de mondhatjuk h lehet h még nincs végleg vége de ugyanakkor lehet h csak nem foglalkozik vele... v akármi lehet, csak ő tudja... sajnos én sem tudok neked segíteni, de átérzem... nálam is hasonló volt szakítottunk( ő velem, igaz az én hibámból jutottunk el idáig) de kint volt neki is meg nekem is meg a képek is én vártam reménykedtem sokáig de végül megelégeltem és nagy nehezen sírva de leszedtem mindent mindenhonnan ... erre rá pár nap múlva ő is ezt tette...mondjuk rá két hónap múlva mi újból összejöttünk és már több mint egy éve együtt vagyunk, de látod annyi változat van..azért remélem neked a legjobbat :) 18/L
2010. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!