Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kinézett egy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kinézett egy nekem drága nyaralást (felesben fizetnénk) ha nem megyek el vele akkor szakít velem?

Figyelt kérdés
nekem most ez nem férne bele a büdzsémbe. nem akar olcsóbba elmenni, ez az álma és ha nem megyek el vele akkor szakít velem :(

2017. febr. 23. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez miatt szakít veled... akkor is te fogsz jobban járni...de remélem, hogy ez csak kamu.
2017. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kíváncsicska ***** válasza:
91%

Hát ha ennyin múlik a kapcsolatotok.....

Jobb ha most mint később.Sajnálom,hogy ennyire önző nőt fogtál ki.Gondolj bele,ha ennél nagyobb probléma lenne akkor mi lenne a megoldása?

2017. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kitudnám fizetni, de akkor majdnem lenulláznám magam és augusztusig ugye elszeretnénk azért menni belföldre(velenceitó/balcsi) ja meg augusztusig szeretnénk programokat is.
2017. febr. 23. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Mondd azt neki, hogy ok Édes elmegyünk, de akkor az ez évi többi nyaralásról, mondj le, mert az már nem férne bele a költségvetésembe.


Ha ebbe belemegy, akkor ok. Ha nem, és még fel is van háborodva, szakíts vele... (szerintem).

2017. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, kommunikáció. Te fújod a magadét, és igazad is van, neked nem fér bele, illetve nem is erre szeretnéd minden pénzed kiadni, rendben van ez.


Ő nagyon szeretné azt a nyaralást, valószínűleg minden másról lemondana, és csak erre költene. Nehéz arról lemondani, ami a vágyunk.


Én azt tenném a helyedben, hogy leültetném, elmondanám, amit ide leírtál, majd közölném, hogy ha neki ez ennyire fontos, menjen el egy barátnőjével, rokonnal, legyen meg az öröme, te viszont programokra szeretnél menni, ha ez így jó, akkor jó, ha nem, akkor nem nyaral sehogy, döntse el.


Azt viszont határozottan a tudtára adnám, hogy közös megegyezés van, nem gyerekes durci, meg ultimátum, és érett nővel szeretnél együtt élni, nem egy nyafka gyerekkel, aki toporzékol, mert nem kap meg valamit.

2017. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen amikor a nő veszi át a hatalmat ott ahol egy férfi kéne a talpán.Manipuláció,ez csak roszabb lesz.34L
2017. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az efféle szánalmas ultimátumokat azonnal és nagyon határozottan le kell tiltani. Kommunikációból nulla.

Ha neki komolyan ennyit ér a kapcsolat, akkor menjen.


Pontosan hogyan beszéltétek meg ezt a dolgot?

2017. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítson, pont nem érdekelne. Sőt, az ultimátumért én rúgnám ki páros lábbal.
2017. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakít, ha nem mentek el? Szerintem ne hagyd, hogy zsaroljon. Jobban is jársz nélküle, ha a nyaralás fontosabb neki nálad.
2017. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szakítana emiatt. De aki nekem ilyen hisztit csapott, azt már nem tudtam komolyan venni utána, és szépen-lassan vége is lett a kapcsolatnak.
2017. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!