Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a pia hatasa volt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a pia hatasa volt? Vagy tenyleg kellek neki?

Figyelt kérdés
Agusztusban strandon megismertem 2 pasit, ebbol az egyik nagyon tetszik nekem, de akkor nem mertek odajonni hozzam, de megis mindig vlaahogy veleltlenul egy helyen voltunk....s amikor elmentem integetett nekem az amelyik megtetszett....es azota is beszelgetni szoktam vele neten,smsben. szulinapomkor is kora reggel smsessel koszontott :) de viszont alltalaban. ha en nem irok neki smst, akkor o magatol nekem nem ir...es talalkozni se valahogy nem tudunk..vagyis tudnank, de valahogy nem akar....amikor meglat nem mer odajonni hozzam..tegnap voltunk egy konceten.es odamentem hozza,mert tudtam hogy o nem fog.vagyis azt alltitota hogy oda akart kesobb,de szerintem nem.s amig jozan volt, addig nem mondott szinte semmit. kerdeztem valamit 1 szavas valaszokkal valaszolt...de viszont amikor mar kicsit reszeg volt..akkor mar flortolt velem.megfogta a kezem, s velem volt szinte egesz este.es most ezt nem tudom, hogy csak a pia hatasara volt, vagy pedig tenyleg akar csak nem mer?s mit tegyek? en 16 o 19.
2010. máj. 9. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem csak a pia hatása, olyankor mindig bátrabbak az emberek...:S:S
2010. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
JA, pia. ha akarna tőled komolyan vmit, akkor keresne, meg odamenne hozzád.
2010. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban tetszel neki, de félős természetű, ezért oldódott és lett bátrabb a piától.
2010. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de viszont akkor jozanan lekoptatott volna mar.. :S nem? mert amikor odamentem hozza tegnap,es mondtam h jojjon velem, akkor jott egy szo nelkul. es akkor miert volt velem egesz este? meg amikor jozan volt is, jott velem, meg o allitolag a haverjai szerint mindenkivel ilyen, hogy nem nagyon kozeledik senki fele.... szerintetek mit kellene tennem hogy felhivjam magamra a figyelmet?
2010. máj. 9. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresed a mentségeket, hogy mert józanul már biztos lekoptatott volna.. Magadat ásod el így.. Olyan pedig nincs,hogy a figyelmét felhívod, hisz már "ismered".. Leírtad,hogy ő magától nem ír neked. Ha kellenél neki,lépne. De nem teszi, ne pazarold rá az idődet.
2010. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h DE VISZONT!!!!!!!
2010. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!